Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2018 14:39
Soulcalibur VI z Geraltem w roli gościnnego wojownika?
1995V

Soulcalibur VI z Geraltem w roli gościnnego wojownika?

CD Projekt RED nie zamierza aktualnie przygotowywać wielkich przygód Geralta, ale możemy mieć pewność, że Wiedźmin powróci w tym roku w nowym tytule. Taką informację potwierdził przedstawiciel studia i ta wiadomość łączy się z przeciekiem dotyczącym Soulcalibur VI.

W ubiegłym roku informowałem naszą społeczność o gościnnych wojownikach w Soulcalibur VI – we wspomnianej wiadomości użyłem grafiki z Wiedźminem sugerując, że Geralt może pojawić się w tytule Project Soul i jak widać miałem sporo racji.

Wiedźmin w Soulcalibur VI. Geralt walczy na nowym trailerze i pojawi się na okładce!

W grudniu nie otrzymałem jakiegokolwiek przecieku, ale miałem po prostu przeczucie. Wiedźmin pasował mi do informacji Bandai Namco z dwóch powodów – Japończycy to wydawca Wiedźmin 3: Dziki Gon, a jednocześnie bohater to od kilku lat ikona idealnego wojownika.

Ja nie miałem szczęścia i nie dostałem informacji od jednego z informatorów, ale taką wiadomość otrzymali dziennikarze LPVG – redakcja otrzymała przeciek o pojawieniu się Geralta w Soulcalibur VI, ale nie potrafiła zweryfikować tej informacji oraz nie posiadała wystarczających dowodów, więc zdecydowała się nie nagłaśniać sprawy.

Sytuacja zmieniła się dzisiaj. Marcin Momot z CD Projekt RED opublikował ciekawą wiadomość:

„Co by się stało, gdyby Geralt opuścił świat Wiedźmina, aby pojawić się w jednej z nadchodzących, tegorocznych produkcji?”

To oczywiście nie jest potwierdzenie, jednak tak szczerze… Czy Geralt nie wygląda jak idealny bohater serii Soulcalibur? W sumie szczegóły powinniśmy poznać już wkrótce, ponieważ japońska bijatyka zadebiutuje na rynku w 2018 roku.

Źródło: http://letsplayvideogames.com/2018/03/report-the-witchers-geralt-of-rivia-is-soulcalibur-vis-guest-character/

Tagi: Bandai Namco geralt Project Soul Soulcalibur VI Wiedźmin 3: Dziki Gon