Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2018 15:03
Burnout Paradise Remastered gameplay z Xbox One X w 4K i 60 fps
1197V

Burnout Paradise Remastered dostępny na Xbox One X. Gameplay w 4K i 60 fps

Electronic Arts zmieniło zdanie i zamierza oferować graczom ulepszone wersje swoich najlepszych hitów z poprzedniej generacji. Na dobry początek zainteresowani zapoznają się z Burnout Paradise Remastered i dzisiaj możecie spojrzeć na świeży gameplay.

Burnout Paradise Remastered zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One dokładnie 16 marca. Gra Electronic Arts wykorzysta dodatkową moc PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X i pozwoli na rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Recenzja Burnout Paradise Remastered

Właśnie taka jakość została zaprezentowana na poniższej rozgrywce. Tytuł jest dostępny w programie EA Access, więc gracze mogą bez dodatkowych kosztów zapoznać się z wyścigami Criterion Games – jest to oczywiście wycinek produkcji.

Gameplay powinien szczególnie zainteresować graczy, którzy uwielbiają serię Burnout i wciąż czekają na wielki powrót dynamicznych wyścigów. Criterion Games aktualnie rozwija markę Need for Speed, ale autorzy w ostatnich latach pomagali przy stworzeniu modelu jazdy w Battlefield Hardline, Battlefield 1, Star Wars: Battlefront II, czy też przygotowali tryb Star Wars Battlefront: X-Wing VR Mission dla PlayStation VR.

W tym wypadku nie możemy liczyć na pełne odświeżenie tytułu, jednak odnoszę wrażenie, że  Burnout Paradise Remastered wygląda naprawdę nieźle. Wkrótce na portalu przeczytacie naszą opinię o produkcji.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Burnout Paradise Remastered criterion games Electronic Arts gameplay