Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2018 15:44
H1Z1: Battle Royale w formie free-2-play. Gra za darmo
1815V

H1Z1: Battle Royale w formie free-2-play. Gra za darmo

Wystarczył zaledwie tydzień. Daybreak Game zmienia zdanie i oferuje H1Z1 w formie free-2-play. Gracze mogą liczyć na darmowe zmagania Battle Royale oraz Auto Royale. Aktualnie produkcja jest dostępna wyłącznie na PC.

W ubiegłym tygodniu miałem okazję potwierdzić wyjście H1Z1 z programu Wczesnego Dostępu. Twórcy zaoferowali pełną wersję produkcji za 71,99 zł, jednak od dzisiaj nie musicie płacić za grę nawet 1 zł.

H1Z1 wychodzi z Early Access. Twórcy prezentują H1Z1 Auto Royale

Fortnite i Playerunknown's Battlegrounds dominują w dziedzinie Battle Royale, ale H1Z1 nie zamierza przyglądać się konkurencji – od dzisiaj, godziny 19:00 będziecie mogli pobrać grę za darmo! Decyzja na pewno nie była łatwa do deweloperów, bo autorzy wierzyli, że gra osiągnie sukces i będą mogli zaoferować ją w niskiej cenie.

Twórcy jednocześnie potwierdzili, że nawiązali współpracę z 15 profesjonalnymi zespołami, które wezmą udział w H1Z1 Pro League – zmagania odbędą się w Las Vegas i zostaną przygotowane we współpracy z Facebookiem.

Daybreak Game potwierdziło, że za darmo otrzymamy rywalizację Battle Royale oraz Auto Royale i dzięki zmianie planów na serwerach ma nie zabraknąć chętnych do walki. Jednocześnie gracze, którzy wsparli projekt gotówką, mogą liczyć na darmowe przedmioty:  

  • Gasrunner Hoodie
  • Bloom Survivor T-Shirt
  • Splinter Camo ARV
  • 10 Victory Crates
  • 10,000 Skulls

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: