Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2018 16:04
H1Z1 wychodzi z Early Access. Twórcy prezentują H1Z1 Auto Royale
1320V

H1Z1 wychodzi z Early Access. Twórcy prezentują H1Z1 Auto Royale

Twórcy H1Z1 zamierzają walczyć z Playerunknown's Battlegrounds z Fortnite. Produkcja właśnie wyskoczyła z programu Wczesnego Dostępu na Steam i oferuje zupełnie nowy tryb rozgrywki zatytułowany Auto Royale.

H1Z1 w końcu kończy długą podróż. W styczniu 2015 roku tytuł trafił na Steam, później został podzielony na dwie części (King of the Kill i Just Survive), jednocześnie autorzy zdecydowali się zatrzymać prace nad konsolowym wydaniem i w ostateczności właśnie debiutuje H1Z1, które utraciło podtytuł.

PUBG Invitational IEM Katowice. Relacja, wyniki, live-stream, drużyny, nagrody

Studio zamierza zachęcić do swojej produkcji zupełnie nowym wariantem zabawy. W H1Z1 Auto Royale zmierzy się ze sobą 30 drużyn, w których znajdzie się maksymalnie czterech graczy. Zawodnicy będą oczywiście podróżować w samochodach, szukać ulepszeń, kolejnych broni, czy też zestawów naprawczych.

H1Z1 oferuje oczywiście również normalne zmagania Battle Royale i to one są w pełni dopracowane, ponieważ samochodowa wariancja znajduje się w fazie bety i autorzy liczą na nasze sugestie dotyczące rozwoju.

Tytuł otrzymał również sporo ulepszeń oraz nowych funkcji – warto tutaj wymienić możliwość włączenia mini-mapy, czy też opcję wyboru lądowania. Autorzy rozpoczynają pierwszy sezon rozgrywek, w którym będziemy rywalizować o punkty z innymi zawodnikami.

H1Z1 możecie nabyć na Steam za 71,99 zł.

Tagi: data premiery Daybreak Game H1Z1 zwiastun