Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2018 23:20
Mario Tennis Aces. Data premiery, szczegóły, okładka i screeny wyciekły przed Nintendo Direct
1014V

Mario Tennis Aces. Data premiery, szczegóły, okładka i screeny wyciekły przed Nintendo Direct

Dziś wieczorem będziemy świadkami kolejnego Nintendo Directa, ale sympatycy tenisa nie muszą czekać na tę imprezę, by zapoznać się z konkretnymi informacjami o Mario Tennis Aces. Szczegóły trafiły już do Sieci.

W tym tygodniu Nintendo potwierdziło zorganizowanie Nintendo Directa, na którym jednym z najważniejszych tematów będzie Mario Tennis Aces. Nie musieliśmy czekać do wieczora, by poznać konkretne informacje o grze.

Nintendo Direct odbędzie się wieczorem

Mario Tennis Aces zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switchu 22 czerwca. Tytuł zaoferuje rozgrywkę na jednej kanapie w kooperacji oraz sieciowe zmagania. Twórcy pracowali również nad wykorzystaniem sterowania ruchowego, czyli niektórzy gracze poskaczą przed telewizorem z Joy-Conami w łapach.

Aktualnie możemy potwierdzić następujące postacie: Mario, Wario, Waluigi, Daisy, Rosalina, Yoshi, Donkey Kong oraz Bowser. Do Sieci wyciekła nawet okładka oraz cztery screeny, jednak w tym drugim wypadku nie możemy mówić o odpowiedniej rozdzielczości.

Sympatycy sportowych gier od Nintendo mogą w tej sytuacji zaznaczyć sobie datę w kalendarzu, a wieczorem na pewno dorzucę do tej wiadomości konkretny fragment rozgrywki. Nintendo na pewno pokaże gameplay podczas Nintendo Direct.

Mario Tenis Aces screeny

 

[Aktualizacja #1]

Jest i gameplay:

Źródło: https://ninmobilenews.com/news/2018/03/08/mario-tennis-aces-details-have-been-leaked-will-release-this-june/

Tagi: data premiery Mario Tennis Aces Nintendo Nintendo Switch