Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2018 15:09
Nintendo Direct jeszcze w tym tygodniu. Nintendo skupia się na grach
1567V

Nintendo Direct jeszcze w tym tygodniu. Nintendo skupia się na grach - mamy 1 przeciek

Japończycy właśnie potwierdzili krążące w Sieci plotki. Firma zamierza przedstawić graczom nowe produkcje zmierzające na Nintendo Switch i Nintendo 3DS-a! Szykujcie się na ciekawe wydarzenie, które oczywiście zostanie zrelacjonowane na naszej stronie.

Wczoraj pojawiła się plotka, według której Nintendo jeszcze w tym tygodniu ma zorganizować Nintendo Direct, ale tylko nieliczni wierzyli w te przecieki. Jak widać informatorzy kolejny raz nie zawiedli.

Diablo III trafi na Nintendo Switch. Brytyjczycy potwierdzają

Nintendo Direct odbędzie się 8 marca o godzinie 23:00, więc już z tego miejsca zapraszam wszystkich czytelników PPE.pl na śledzenie relacji lub do podsumowania wydarzenia – konkrety pojawią się na naszym portalu.

Japończycy zapraszają na 30-minutowe show, podczas którego otrzymamy informacje dotyczące nadciągających produkcji na Nintendo Switcha oraz Nintendo 3DS-a, a jednym z punktów wydarzenia będzie prezentacja MarioTennis Aces.

Imprezę jak zawsze zobaczymy na kanale YouTube lub Twitch.tv – jest to globalna wiadomość, więc Japończycy szykują konkrety dotyczące pozycji dla mieszkańców wszystkich kontynentów.  

Zdaniem informatora (który potwierdził wczoraj dokładną godzinę Nintendo Directa) na imprezie zobaczymy Fire Emblem: Elegy for the Brave – jest to nowa produkcja zmierzająca wyłącznie na Nintendo Switcha. Premiera odbędzie się latem, a podczas jutrzejszego show zobaczymy zwiastun CG.

Źródło: Twitter.com

Tagi: