Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.03.2018 15:01
Twórcy The Order: 1886 pracują nad nowym tytułem
2067V

Twórcy The Order: 1886 pracują nad nowym tytułem

The Order: 1886 nie jest najmocniejszą produkcją przygotowaną wyłącznie na PlayStation 4, ale nie można odmówić grze wyjątkowej atmosfery. Ready at Dawn przygotowało kapitalny świat, który najwidoczniej nie będzie w następnych latach rozwijany.

The Order: 1886 to gra na jeden wieczór, która pozostawia spory niedosyt. Zabrakło mi w tej produkcji przynajmniej 2-3 dodatkowych godzin i dopracowanego trybu sieciowego, który pochłonąłby mnie na przynajmniej kilka tygodni.

Marka The Order: 1886 ma przed sobą długą przyszłość

Ready at Dawn po zakończeniu prac nad The Order: 1886 romansowało z GameTrust i przygotowało Deformers oraz stworzyło Lone Echo, czyli jedną z najlepszych gier na Oculus RIft. Wielu graczy miało nadzieję, że po tych tytułach przyjdzie czas na „The Order: 1887”, bo jak wiadomo tytuł z 2015 roku posiada otwarte zakończenie.

Deweloperzy potwierdzili również prace nad kolejną produkcją, więc wielu graczy miało nadzieję, że wkrótce powrócimy do Londynu w czasie epoki wiktoriańskiej, jednak najnowsze informacje nie są zbyt pozytywne.

Studio rozpoczęło przygotowanie „nowej, trzecioosobowej gry akcji AAA, która prezentuje nowe, oryginalne IP” i choć początek tych słów mógł rozbudzić Wasze oczekiwania, to jednak studio rozwija świeżą markę

Warto jednocześnie dodać, że Ready at Dawn wciąż współpracuje z Oculusem nad kolejnymi elementami dla Lone Echo, a jednocześnie zamierza przenieść Deformers na chiński rynek.

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation 4 ready at dawn the order: 1886