SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 23.10.2016 10:39
Marka The Order: 1886 ma przed sobą długą przyszłość
3101V

Marka The Order: 1886 ma przed sobą długą przyszłość

Już od dnia swojej pierwszej zapowiedzi gra Ready at Dawn zapowiadała się bardzo ciekawie i sprawiała wrażenie czegoś znacznie większego niż okazała się po premierze.

Wszyscy zawiedliśmy się krótką, kilkugodzinną kampanią singleplayerową, która to pozostawiła po sobie ogromny niedosyt i nie zakończyła wielu poruszonych wątków - co wskazuje na potencjalny sequel.

Teraz w magazynie Game Informer pojawił się wywiad z Ru Weerasuriyą, czyli Dyrektorem Kreatywnym Ready at Dawn odpowiedzialnym za projekt The Order: 1886, który wypowiedział się o przyszłości wykreowanej przez studio marki.

Jakby na to odpowiedzieć nie dając żadnych... Jak to powiedzieć... Czy jest przyszłość? Tak. To IP ma przyszłość - jest w nie zdecydowanie wbudowana od pierwszego dnia naszej pracy nad nim. Jeśli graliście to wiecie, że jest w tym nieco większa historia. Są małe opowieści, które brną dalej, a samo IP jest zdecydowanie większe niż to co opowiedzieliśmy (w pierwszej grze - dop. red.). Są więc podstawy dla tej marki.

Tagi: Game Informer Ready at Dawn sony The Order: 1886