Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.03.2018 10:39
Grand Theft Auto V Premium Edition coraz bliżej. Koreański urząd zdradza istnienie wydawnictwa
5016V

Grand Theft Auto V Premium Edition coraz bliżej. Koreański urząd zdradza istnienie wydawnictwa

W połowie lutego niemiecki oddział sieci Amazon umieścił na swoich łamach ofertę sprzedaży Grand Theft Auto V: Premium Edition. Pora na kontynuację tego wątku.

W połowie lutego na stronach znanej sieci Amazon.com pojawiła się przez chwilę oferta sprzedaży nowego, fizycznego wydania Grand Theft Auto V. Dokładnie chodzi o edycję Premium, która ma trafić na rynek (rzekomo) 23 marca.

GTA V Premium Edition w kwietniu. Znamy zawartość, którą potwierdzają informatorzy

Ten "przeciek" nabrał właśnie znacznie większego prawdopodobieństwa. Urząd przydzielający kategorie wiekowe z Korei Południowej (odpowiednik PEGI lub ESRB) wydał swój werdykt na temat Grand Theft Auto V Premium Edition. Gra ma wg rzeczonej instytucji trafić na PS4 i XOne i będzie dostępna tylko dla dorosłych graczy.

W lutym pojawiły się spekulacje, że wydanie Premium może mieć związek z konwersją Grand Theft Auto V na Nintendo Switch. Bardziej prawdopodobnie jest jednak, że nowe wydawnictwo to po prostu pakiet wyładowany po brzegi cyfrową walutą i bonusami do wykorzystania w trybie GTA Online (np. Criminal Enterprise Pack). Wydanie ma kosztować wg niemieckiego Amazon aż 69.95 euro.

Taki manewr Take-Two nie powinien specjalnie dziwić. Grand Theft Auto V cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem, podobnie jak tryb GTA Online, który generuje rekordowe zyski dla wydawcy (z mikrotransakcji). Take-Two chwaliło się niedawno, że Grand Theft Auto V sprzedało się już w nakładzie ponad 90 mln kopii.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/03/07/grand-theft-auto-v-premium-edition-rated-south-korea/

Tagi: