Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2018 20:39
Ghost Recon: Wildlands nie powiedziało ostatniego słowa. Twórcy dziękują za wsparcie
974V

Ghost Recon: Wildlands nie powiedziało ostatniego słowa. Twórcy dziękują za wsparcie

Ubisoft zamierza nadal rozwijać Ghost Recon: Wildlands. Gra dzisiaj skończyła „roczek” i z tej okazji studio opublikowało nowy materiał, na którym deweloperzy dziękują za zainteresowanie, zapowiadają prezenty i przygotowują graczy na kolejne atrakcje.

Ubisoft bardzo chętnie rozwija już wydane produkcje. Deweloperzy zapewnili długie życie The Division i nadal pracują nad rozwojem Rainbow Six: Siege oraz For Honor. Wiele na to wskazuje, że Ghost Recon: Wildlands podąży tą drogą.

Rainbow Six: Siege z wydarzeniem Outbreak. Od dziś strzelamy do potworów

Ghost Recon: Wildlands trafiło na rynek 7 marca 2017 roku, więc możemy śmiało mówić, że gra jest „świeża”. Twórcy w tym czasie wrzucili na rynek sporo płatnej oraz bezpłatnej zawartości, ale wiele na to wskazuje, że to dopiero początek.

Firma podziękowała fanom za wsparcie na specjalnym materiale wideo – gracze mogą liczyć na skromny prezent w formie koszulek dla Duchów, jednak odnoszę wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami.

Pewnie w przeciągu następnych tygodni Ubisoft przedstawi plany wsparcia na drugi rok… A ja nadal muszę znaleźć czas na dobre ogranie podstawki. A Wy zakochaliście się w boliwijskim koksie? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: ghost recon: wildlands tom clancy’s ghost recon: wildlands Ubisoft