Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2018 20:22
Rainbow Six: Siege z wydarzeniem Outbreak. Od dziś strzelamy do potworów
1017V

Rainbow Six: Siege z wydarzeniem Outbreak. Od dziś strzelamy do potworów

Ubisoft zaprasza trzyosobowe zespoły do walki z przerażającymi stworami. Wielka aktualizacja trafiła na serwery, więc wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z wydarzeniem zatytułowanym  Outbreak. Dodatek jest dostępny za darmo.

Od 6 marca do 3 kwietnia na serwerach Rainbow Six: Siege gracze mogą zapoznać się z wydarzeniem Outbreak. W prostych słowach jest to tryb dla trzyosobowych zespołów, w którym gracze mierzą się z potworami.

Rainbow Six: Siege. Rok trzeci przynosi zmiany w systemie Punktów Rozgłosu

Od dzisiaj posiadacze Przepustki Sezonowej na trzeci rok otrzymali również dostęp do dwóch nowych Operatorów. Lion i Finka pochodzą kolejno z Francji i Rosji – są to weterani konfliktów, w których używano broni biochemicznych.

Odnoszę mimo wszystko wrażenie, że to Outbreak jest najważniejszym punktem dzisiejszej aktualizacji. Twórcy w końcu pozwalają szerokiej publiczności zapoznać się z trybem współpracy, który zebrał sporo pochwał w przedpremierowych tekstach – zdaniem wielu dziennikarzy Ubisoft oferuje „Left 4 Dead zmieszane z Rainbow Six: Siege”.

Od dzisiaj cena 20 oryginalnych operatorów w punktach Rozgłosu zostanie wyzerowana dla wszystkich graczy, którzy posiadają edycje Standard, Advanced, Gold i Complete. Natomiast jeśli od jutra kupicie edycję Starter, to otrzymacie sześciu losowych operatorów (wcześniej było to dwóch).

Zmiany w systemie wyjaśnił Xavier Marquis, dyrektor kreatywny Tom Clancy`s Rainbow Six Siege:

„Te zmiany wpisują się w filozofię zespołu producenckiego, który zawsze stara się wzbogacić wrażenia dla graczy w Siege. Chcemy, aby każdy sezon oferował nowe mechaniki rozgrywki. To nowa warstwa, którą chcę wprowadzić do gry”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: rainbow six: siege Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft zwiastun