Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2018 15:27
Onrush prezentuje się wyjątkowo dobrze. Gameplay ma zamknąć usta krzykaczom
1425V

Onrush prezentuje się wyjątkowo dobrze. Gameplay ma zamknąć usta krzykaczom

Twórcy Driveclub postanowili odpowiedzieć na oskarżenia graczy i przedstawili materiał prezentujący czystą rozgrywkę z Onrush. Ten tytuł może okazać się jedną z największych niespodzianek ostatnich lat dla fanów serii MotorStorm.

Pod koniec lutego wrzuciłem na portal zwiastun Onrush, który wyglądał naprawdę świetnie. Autorzy informowali, że materiał został przygotowany z elementów rozgrywki, ale niektórzy fani nie chcieli uwierzyć w tę informację.

Onrush wygląda kapitalnie. Twórcy Driveclub prezentują nową grę

Zespół postanowił zamknąć usta krzykaczom i przygotował idealny film. Najnowsza publikacja pokazuje po prostu rozgrywkę ze zwiastuna i… Wygląda to jeszcze lepiej niż wcześniejszy trailer! Jeśli zagrywaliście się godzinami w tytuły z serii  MotorStorm to pewnie od dzisiaj będziecie odkładać gotówkę na Onrush.

Paul Rustchynsky – reżyser projektu – zdecydował się oprowadzić graczy po filmie i odnoszę wrażenie, że deweloper publikując ten film poczuł ogromną satysfakcję, bo Onrush może faktycznie zostać ciepło przyjęty przez fanów MotorStorma.

Onrush wskoczy na półki sklepowe 5 czerwca, jednak jeszcze przed premierą odbędą się testy, dzięki którym sprawdzimy grę na PlayStation 4 i Xboksie One. Jest to dobra wiadomość, ponieważ w przypadku nowych IP gracze często wolą zagrać w tytuł przed wydawaniem gotówki.

Co ciekawe, na rozgrywce widzicie „Foddery”, czyli specjalne pojazdy sterowane przez sztuczną inteligencję. W wyścigu może pojawić się aż 12 takich „przeciwników”, którzy mają zapewnić grube akcje na ekranie – gdy zniszczymy taką maszynę, to zyskamy doładowanie.

Studio potwierdziło, że już wkrótce zostanie opublikowana „mnóstwo” fragmentów z Onrush.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters Evolution Studios gameplay onrush