Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2018 15:21
ONRUSH wygląda kapitalnie. Twórcy Driveclub prezentują nową grę
1395V

Onrush wygląda kapitalnie. Twórcy Driveclub prezentują nową grę

Fani MotorStorma muszą szykować gotówkę na Onrush. Byli deweloperzy z Evolution Studios zaprezentowali świeżutki zwiastun, który wygląda wprost kapitalnie. Szykuje się kawał dynamicznej jazdy.

Evolution Studios zostało zamknięte, ale najlepsi deweloperzy zostali szybko wchłonięci przez kilka firm zajmujących się grami wideo. Codemasters przejęło kilka znanych nazwisk i to właśnie ta ekipa pracuje nad Onrush.

Onrush wypróbujemy przed premierą  

Na dobry początek na pewno warto zaznaczyć jedno – wszystkie sceny z poniższego materiału zostały przygotowane na silniku z gry, a są to po prostu złączone ze sobą fragmenty rozgrywki.

W Onrush otrzymamy dostęp do ośmiu klas pojazdów (Blade, Outlaw, Vortex, Charger, Interceptor, Dynamo, Titan oraz Enforcer) i każda będzie charakteryzować się unikalnymi statystykami, które będą szczególnie ważne podczas sieciowych pojedynków. W trakcie rozgrywki kierowcy stworzą zespoły i już w tym miejscu wykażecie się pomysłowościom i przykładowo dobierzecie samochody, które będą ze sobą współpracować i poradzą sobie z przeciwnikami.

Twórcy przygotowali „nieograniczone opcje personalizacji”, które pozwolą fanom wyróżnić się z tłumu, a jeśli nie jesteście przekonani do tej propozycji, to już wkrótce wystartuje otwarta beta. Onrush sprawdzimy za darmo na PlayStation 4 i Xboksach One w maju.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Codemasters onrush playstation 4 trailer Xbox One zwiastun