Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2018 14:25
Hellblade: Senua's Sacrifice może zadebiutować na Xbox One
1178V

Hellblade: Senua's Sacrifice może zadebiutować na Xbox One

Jedna z najlepszych produkcji ubiegłego roku, w którą powinni zagrać wszyscy gracze może trafić na kolejne platformy. Aktualnie Hellblade: Senua's Sacrifice zadebiutowało wyłącznie na PlayStation 4 i komputerach osobistych, ale Ninja Theory ma pracować nad przynajmniej jedną, nową wersją.

Mam okazję grać we wszystkie najważniejsze premiery, jednak tylko nieliczne tytuły wywarły na mnie tak mocne wrażenie. Hellblade: Senua's Sacrifice to jedna z najlepszych gier ostatnich lat, która choć nie domaga pod względem rozgrywki, to tytuł wyróżnia się kapitalnym przedstawieniem choroby psychicznej głównej bohaterki.

Hellblade: Senua's Sacrifice z bardzo dobrym wynikiem. Twórcy przedstawiają konkretne dane

Nie dałem Hellblade: Senua's Sacrifice mocnej „dziesiątki”, jednak i tak uważam, że to właśnie w ten tytuł trzeba zagrać. Autorzy nie poradzili sobie z niektórymi elementami, jednak w niezwykły sposób przedstawiają główny temat tytułu.

I to właśnie z tego powodu z radością przeczytałem wiadomość, według której Hellblade: Senua's Sacrifice może trafić na inne platformy. Gra otrzymała nową ocenę w Australii i została oznaczona jako tytuł „wieloplatformowy” –  przedstawiciele organizacji przydzielającej oznaczenia produkcjom dość niespodziewanie zaktualizowali wpis, a zazwyczaj takie rzeczy nie dzieją się bez przyczyny.

Powiecie „mało”?  Taiwanese Game Software Rating Regulations zdecydował się już nawet ocenić Hellblade: Senua's Sacrifice w wersji na Xboksa One. Zazwyczaj te firmy się nie mylą, a po prostu zwiastują zapowiedzi, więc możemy liczyć na pojawienie się tej kapitalnej historii na konsoli Amerykanów.

Warto tutaj zaznaczyć, że Ninja Theory to bardzo małe studio, które wielokrotnie podkreślało, że zdecydowało się wrzucić Hellblade: Senua's Sacrifice tylko na dwie platformy, ponieważ zespół nie mógł pracować jednocześnie nad kolejnymi edycjami.

Mateusz, dzięki za link!

hellblade Xbox One

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: hellblade: senua's sacrifice Ninja Theory xbox one