Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.03.2018 12:29
God of War. Mocna reklama limitowanej wersji PS4 Pro. Gra będzie wolna od mikrotransakcji
1726V

God of War. Mocna reklama limitowanej wersji PS4 Pro. Gra będzie wolna od mikrotransakcji

Macie ochotę zobaczyć kolejną reklamę edycji limitowanej PlayStation 4 Pro, która została wczoraj ujawniona w związku z nadciągającą premierą God of War? Jeśli tak, to wbijajcie do środka.

PlayStation 4 Pro w nowej edycji limitowanej będzie można kupić w dniu premiery God of War. Pierwsze informacje na ten temat przedstawiliśmy już wcześniej. Dzisiaj pora na uzupełnienie tego tematu o nowy filmik.

God of War (PS4). Premiera, cena, edycja kolekcjonerska

Oprócz reklamy PlayStation 4 Pro w edycji limitowanej mam też dla was dobre wieści na temat mikrotransakcji w najnowszej produkcji Santa Monica Studio. A w zasadzie wieści o braku tych irytujących elementów. Deweloperzy właśnie potwierdzili na swoim Twitterze, że "nie ma szans!!!" na pojawienie się systemu mikropłatności w nowym God of War.

Temat nie był wcześniej podejmowany na forum publicznym, Do czasu aż jeden z graczy nie wykonał zrzutu ekranowego, na którym widać ekran statystyk Atreusa. Widać na nim zaznaczoną żółtą czcionką walutę God of War. Na szczęście chodzi tu tylko o pieniądze zdobywane w trakcie normalnej zabawy, a nie o mikrotransakcje jak np. w nowym Śródziemiu od WB Games.

Pozostaje się tylko cieszyć, bo w obecnych czasach nic już nie jest pewne. W końcu wydawcy chcieliby wrzucać gdzie tylko się da mechanizmy związane z mikropłatności - nieważne czy mamy do czynienia z grą sieciową czy z tytułem singleplayer.

Tagi: bundle god of war mikrotransakcje ps4