Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2018 18:07
God of War PlayStation 4 Pro oficjalnie! Nowe wydanie konsoli
5109V

God of War PlayStation 4 Pro oficjalnie! Nowe wydanie konsoli

Sony właśnie potwierdziło wcześniejsze plotki. Gracze mogą szykować się na specjalne wydanie PlayStation 4 Pro przygotowane z okazji premiery God of War. Urządzenie otrzymało ciekawe malunki.

Już kilkukrotnie miałem okazję wspominać na portalu o nowym wydaniu PlayStation 4 Pro, ponieważ istnienie pudełka potwierdzały kolejne sklepy. Długo musieliśmy czekać na oficjalną wiadomość, ale właśnie możecie spojrzeć na zestaw.

Poradnik do God of War

PlayStation 4 Pro w wersji 1TB i kolorze „Leviathan Grey” zadebiutuje 20 kwietnia. W zestawie gracze otrzymają nie tylko upiększoną konsolę oraz odpicowany kontroler, ale oczywiście grę God of War w pudełku.

Szczerze mówiąc spodziewałem się zupełnie innego zestawu (bardziej w czerni?),  jednak możemy mieć pewność, że projekt pasuje do propozycji Santa Monica Studio, ponieważ nad wyglądem konsoli czuwali deweloperzy.

Pakiet trafi również do Polski, ale aktualnie nie poznaliśmy ostatecznej ceny – zainteresowani powinni rozglądać się po dużych marketach, które współpracują z PlayStation Polska. Japońska korporacja podkreśla, że God of War otrzyma pełne wsparcie PlayStation 4 Pro, więc gracze mogą liczyć na rozgrywkę w 4K z wykorzystaniem technologii HDR.

Tagi: bundle pack god of war playstation 4 pro sony santa monica