Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2018 19:37
Legion 2 sezon na zwiastunie. Marvel zapowiada historię
701V

Legion 2 sezon na zwiastunie. Marvel zapowiada historię

W kwietniu będziemy świadkami premiery pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu Legion. Marvel zdecydował się zapowiedzieć wydarzenia nowym zwiastunem i materiał powinien zainteresować fanów pierwszej historii.

Legion to bez wątpienia jedna z największych niespodzianek ubiegłego roku. Serial zebrał sporo pochwał od dziennikarzy z całego świata (średnia na poziomie 82%!), więc Marvel oraz FX postanowili przygotować kontynuację.

Skazany na śmierć otrzyma 6 sezon. Autor popularnego serialu wraca do pracy

Początek 2 sezonu zobaczymy już 5 kwietnia (polska premiera na kanale FOX), więc z tej okazji możemy spojrzeć na nowy zwiastun. Głównym bohaterem materiału jest oczywiście David Haller, czyli jeden z najpotężniejszych mutantów.

Opowieść została umiejscowiona rok po wydarzeniach z pierwszej historii i możemy mieć pewność, że 12 miesięcy mocno wpłynie na wszystkie postacie. Dan Stevens – odtwórca roli Davida – wspomniał w ostatnim z wywiadów, że Haller miał w tym czasie „dziwne doświadczenia” i heros będzie musiał pogodzić się z „nowym zagięciem rzeczywistości”.

Trudno mi powiedzieć, czy przedstawiony zwiastun jest „mocny”, czy też ciekawy, bo szczerze mówiąc… Nadal nie znalazłem czasu na Legion. A Wy oglądaliście?  

Źródło: YouTube.com

Tagi: fox fx legion trailer zwiastun