Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.01.2018 12:03
Skazany na śmierć otrzyma 6 sezon. Autor popularnego serialu wraca do pracy
2185V

Skazany na śmierć otrzyma 6 sezon. Autor popularnego serialu wraca do pracy

Skazany na śmierć nie zniknie z naszych ekranów na zawsze. Okazuje się, że producenci już zaczynają pracę nad kolejnym sezonem tego serialu.

Michael Thorn z FOX Entertainment zdradził, że rozpoczęły się już prace nad 6 sezonem serialu Skazany na śmierć (Prison Break). Za produkcję ma ponownie odpowiadać Paul Scheuring, czyli ojciec popularnej marki.

Do ogłoszenia doszło w trakcie konferencji prasowej Television Critics Association 2018. Michael Thorn powiedział w trakcie tego wydarzenia, że nowy sezon nie będzie taki, do jakiego przyzwyczaili się fani serialu. Niestety projekt znajduje się jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji, więc na premierę będziemy musieli trochę poczekać.

"Tworzymy nowe wydanie Prison Break. Projekt znajduje się w bardzo wczesnej fazie, ale cieszymy się z rozwoju spraw" - powiedział Michael Thorn.

Gary Newman, prezes FOX, powiedział, że w szóstym sezonie Skazanego na śmierć pojawi się kilka znanych twarzy, ale większość aktorów ma być nieznana fanom serialu.

"Nie, w serialu nie będzie występować całkowicie nowa obsada. (...) Na razie jest zbyt wcześnie na szczegóły. Paul Scheuring miał pomysł na nowy sezon i przedstawił go nam niedawno. Koncepcja się nam spodobała, ale na razie jest w początkowym stadium. Nie dostaliśmy jeszcze żadnych konkretnych tekstów" - zdradził Gary Newman.

Źródło: https://screenrant.com/prison-break-season-6-fox/

Tagi: