Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2018 18:21
State of Decay 2 z datą premiery. Gra w świetnej cenie i w Xbox Game Pass
1273V

State of Decay 2 z datą premiery. Gra w świetnej cenie i w Xbox Game Pass

Świetna wiadomość dla sympatyków walki z biegającymi truposzami. Microsoft właśnie potwierdził ostateczną datę premiery State of Decay 2. Tytuł od dnia premiery będzie dostępny w usłudze Xbox Game Pass.

State of Decay 2 miało pierwotnie zadebiutować w ubiegłym roku, ale Undead Labs zdecydowało się opóźnić premierę i znacznie dopracować produkcję. Dzisiaj możemy potwierdzić, że walka z biegającymi truposzami odbędzie się 22 maja.  

Inside Xbox zapowiedziany! Szykują się grube ogłoszenia

Microsoft potwierdził również cenę – State of Decay 2 kupimy za 29,99 dolarów (około 100 zł za standardowe wydanie) lub za 49,99 dolarów (około 169 zł za Ultimate Edition). Jednocześnie gracze mogą mieć pewność, że tytuł będzie dostępny od dnia premiery w Xbox Game Pass.

Gra będzie dostępna w niższej cenie, ponieważ Microsoft liczy na stworzenie specjalnej, długoterminowej relacji z fanami:

„Naszym celem jest zbudowanie długoterminowej relacji ze społecznością State of Decay i rozwijanie głębszych doświadczeń w tym uniwersum. Wierzymy, że State of Decay 2 osiągnie ten cel przez zanurzenie fanów w ostatecznej fantazji zombie survivalu i chcemy dać graczom więcej, by chętnie przyłączyli się do tego unikalnego doświadczenia.”

Te słowa wypowiedział Aaron Greenberg, który jednocześnie potwierdził, że Ultimate Edition obejmuje wcześniejszy dostęp do State of Decay 2, darmowe wydanie State of Decay: Year One Survival Edition oraz dwa pakiety DLC (Independence Pack i Daybreak Pack), które zadebiutują w późniejszym terminie.

Jutro zostanie opublikowany pełny gameplay.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/03/06/state-of-decay-2-release-date-price-announced-a-ign-first

Tagi: cena data premiery State of Decay 2 Undead Labs