Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2018 18:26
Inside Xbox zapowiedziany! Szykują się grube ogłoszenia
2250V

Inside Xbox zapowiedziany! Szykują się grube ogłoszenia

Microsoft zamierza w ciekawy sposób prezentować nadciągające hity. Firma właśnie zapowiedziała serię „Inside Xbox”, która będzie przybliżać graczom nowości zmierzające na Xboksa One. Na dobry początek otrzymamy tonę informacji o Sea of Thieves.

Amerykanie chcą mieć lepszy kontakt ze społecznością i w ciekawy sposób prezentować nadciągające nowości. Firma właśnie zapowiedziała pierwszy Inside Xbox, który odbędzie się 10 marca.

GTA VI. Premiera dopiero za 3-4 lata. Akcja w Vice City i Ameryce Płd.

Inside Xbox będzie cykliczną imprezą, na której otrzymamy „przełomowe zapowiedzi” nowych tytułów, spojrzymy na proces tworzenia największych produkcji na Xboksa One, a nawet deweloperzy będą świętować premiery swoich gier.

Program będzie transmitowany na żywo na Mixer.com, YouTube.com, Twitch.tv, czy też Facebooku, więc możecie mieć pewność, że każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć wydarzenie. Co ciekawe, na Mixerze otrzymamy możliwość zgarnięcia kilku dodatkowych gadżetów.

W premierowym odcinku poznamy sporo informacji o Sea of Thieves, ale Microsoft nie zapomina o między innymi Player Unknown’s Battlegrounds, czy też Far Cry 5 – audycje będą odbywać się raz w miesiącu i zawsze poznamy ciekawe informacje dotyczące największych, nadciągających hitów.

Na dobry początek szykujcie się na: grube informacje dotyczące Xbox Game Pass, szczegóły nowych funkcji konsoli, „powitanie dwóch starych przyjaciół (jeden człowiek, jeden plastik)”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: inside xbox microsoft Xbox xbox one

Nie przegap