Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2018 14:03
Battlefield V z kooperacją. Wyciek konkretów
2016V

Battlefield V z kooperacją. Wyciek konkretów

DICE nie potrafi dopilnować swojego tegorocznego hitu. Kolejne informacje dotyczące szwedzkiej produkcji napływają do Sieci i gracze mogą szykować się na między innymi wielowątkową fabułę. Poznajcie nową serię przecieków.

Battlefield V lub Battlefield 2? DICE wciąż nie potwierdziło nazwy tegorocznej odsłony serii Battlefield, ale według wszystkich informatorów gra zaprowadzi nas do czasów II wojny światowej.

Battlefield V ma otrzymać wyłącznie kosmetyczne mikrotransakcje

Nowe informacje dotyczące tytułu przedstawia ponownie GamesBeat – to ta redakcja wcześniej opublikowała zdjęcie prezentujące Battlefield V i ujawniła konkretne szczegóły dotyczące umiejscowienia gry.

Na dobry początek mogę potwierdzić, że nowa część serii Battlefield zaoferuje wielowątkową opowieść – ponownie jak w przypadku Battlefield 1 poznamy różne wydarzenia (pewnie też różnych bohaterów), które w pewien sposób połączą się w główną historię.

Zdaniem informatorów, tegoroczny Battlefield otrzyma kooperację, która ma polegać na "losowo generowanych misjach Conquestowych". Trudno aktualnie powiedzieć, czy twórcy zdecydowali się na split-screen. W tytule pojawi się również opcja poruszania się na plecach podczas leżenia (tak jak to widzimy w Rainbow Six: Siege), a dodatkowo dziennikarze potwierdzają, że tytuł ma zaoferować wyłącznie kosmetyczne mikrotransakcje.

GamesBeat postanowiło wytłumaczyć również sytuację z tytułem – Battlefield V może być tylko i wyłącznie placeholderem.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/more-battlefield-2018-details-emerge/1100-6457179

Tagi: battlefield 2 battlefield 2018 Battlefield V DICE Electronic Arts