Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2018 19:51
Call of Duty: Black Ops IV zostanie wkrótce zaprezentowane? BOIII z „tajemniczą” aktualizacją
1333V

Call of Duty: Black Ops IV zostanie wkrótce zaprezentowane? BOIII z „tajemniczą” aktualizacją

Szykujcie paluchy, oczy i pampersy na zapowiedź Call of Duty: Black Ops IV. „Dość niespodziewanie” w Call of Duty: Black Ops III pojawiła się aktualizacja, która dodaje do produkcji nową zawartość. Podobną sytuację widzieliśmy już wcześniej.

Call of Duty: Black Ops III trafiło na rynek w 2015 roku. Produkcja Treyarch zebrała sporo pochwał, ale od dłuższego czasu deweloperzy nie pracują już nad nową zawartością do produkcji. W zasadzie jest to standardowa sytuacja.

Call of Duty: Black Ops 4 oficjalnie! Premiera znacznie wcześniej

Właśnie przed kilkoma minutami Call of Duty: Black Ops III otrzymało aktualizację. 2,2GB na PlayStation 4 i 2,7GB na Xboksie One, a wśród nowych plików znajdziecie dwa znaczące elementy:

  • Nowy tryb Infected – na początku meczu losowy gracz zostaje zainfekowany i musi zarazić kolejnego.
  • Nowa mapa Redwood Snow – pokryte śniegiem krajobrazy Redwood Snow.

To oczywiście nie jest przypadek. Treyarch nie jest zespołem, który miałby czas na tworzenie takich przyjemność bez przyczyny, więc możemy spodziewać się, że już wkrótce w Call of Duty: Black Ops III pojawi się pierwsza zajawka Call of Duty: Black Ops IV.

Identyczną sytuację oglądaliśmy w 2016 roku, gdy również w Call of Duty: Black Ops III pojawiła się tajemnicza aktualizacja, która wprowadzała na mapie Nuk3town  ogromny statek kosmiczny.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Call of Duty: Black Ops III Treyarch