Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2018 19:14
Bethesda E3 2018 Showcase potwierdzone. Znamy datę konferencji
1183V

Bethesda E3 2018 Showcase potwierdzone. Znamy datę konferencji

Bethesda ponownie zaprezentuje graczom z całego świata wielkie show na E3. Firma właśnie potwierdziła tegoroczną konferencję i z tej okazji możemy spojrzeć na ciekawy zwiastun zapowiadający wydarzenie. Jakie hity szykuje dla nas korporacja?

W 2015 roku Bethesda zaprosiła nas na swoją konferencję, która była sporym zaskoczeniem. Na wydarzeniu poznaliśmy Fallout 4, Dishonored 2, Doom (2016), czy też Fallout Shelter, The Elder Scrolls Legends, BattleCry.

Konferencja Bethesdy E3 2017. Podsumowanie, opinie redakcji, sonda!

Później korporacja zastrzegła, że może nie zorganizować kolejnego wydarzenia w 2016 roku, ponieważ firma miała mieć problemy z przygotowaniem odpowiedniego zestawu tytułów. Na szczęście była to tylko i wyłącznie gra i w kolejnych latach Bethesda prezentowała następne hity.

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Bethesda E3 2018 Showcase odbędzie się 10 czerwca o godzinie 6:30 pm PT (niedziela), czyli w Polsce impreza rozpocznie się 3:30 rano już 11 czerwca (poniedziałek). Już teraz mogę oczywiście zaprosić wszystkich czytelników PPE.pl do wspólnego oglądania imprezy lub do wpadnięcia do nas z samego rana – na portalu zobaczycie wszystkie wiadomości oraz stosowne podsumowanie.

Bethesda na pewno ma kilka asów w rękawie przygotowanych na tę imprezę, jednak… Co to będzie? Mieliśmy powrót Dooma, Fallouta, Wolfensteina, zagraliśmy w kontynuację Dishonored… Więc najwyższy czas na The Elder Scrolls?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda e3 e3 2018 konferencja prasowa