Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2018 18:27
Spyro Trilogy Remaster coraz bliżej. Activision przygotowuje się do ogłoszenia
947V

Spyro Trilogy Remaster coraz bliżej. Activision przygotowuje się do ogłoszenia

Nadal czekamy na oficjalną wiadomość dotyczącą Spyro Trilogy Remaster, jednak wiele na to wskazuje, że Activision szykuje się do ogłoszenia. Firma zadbała o oficjalne konto na Twitterze, które posiada „tajną nazwę”.

W połowie ubiegłego miesiąca informowałem naszych czytelników o grubym przecieku redakcji Kotaku. Dziennikarze otrzymali wiadomość o przygotowaniu Spyro Trilogy Remaster, a ostatnio Activision zapowiedziało nowy kotlet na drugą połowę 2018 roku.

Remastery kolejnych znanych IP w najbliższych miesiącach. Activision przedstawia plan na 2018 r.

Wydawca wciąż nie potwierdził marcowej imprezy, na której mamy poznać  Spyro Trilogy Remaster, jednak firma zdecydowała się na ciekawy ruch – zastrzegła konto na Twitterze o nazwie „SpyroTheDragon”, co ciekawe profil jest aktualnie „chroniony” i posiadał na początku nazwę „Falcon McBob”, a już wcześniej gracze dostrzegli, że wydawca pracuje nad tajnym projektem zatytułowanym właśnie „Falcon”. Teraz konto posiada nazwę „Joe McBob” – oczywiście skrót to @SpyroTheDragon.

Trudno nie odnieść wrażenia, że Kotaku faktycznie nie zawiodło i już wkrótce powinniśmy poznać Spyro Trilogy Remaster. Warto pamiętać, że tytuł ma zaoferować trzy gry:

  • Spyro the Dragon
  • Spyro 2: Ripto's Rage!
  • Spyro: Year of the Dragon

Premiera podobno odbędzie się we wrześniu, a nad pakietem pracuje Vicarious Visions, czyli autorzy Crash Bandicoot N. Sane Trilogy! Na wspomnianym wydarzeniu możemy również otrzymać informacje o przeniesieniu Crasha na między innymi PC oraz Nintendo Switcha.

Co widzę na obrazku?

  • 1 – Chcąc zresetować hasło na koncie @SpyroTheDragon pojawia się adres „sp(yro?)@a(ctivision?).com?
  • 2 – Tak wyglądała na początku nazwa z „Falcon”.
  • 3 – „Falcon” pojawia się również w projektach Activision.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision spyro spyro trilogy remaster