Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.03.2018 08:03
Remastery kolejnych znanych IP w najbliższych miesiącach. Activision przedstawia plan na 2018 r.
1947V

Remastery kolejnych znanych IP w najbliższych miesiącach. Activision przedstawia plan na 2018 r.

Czy zagramy jeszcze w tym roku w Spyro Trilogy Remaster? Póki co w Sieci krążyły tylko plotki na ten temat. Activision potwierdza jednak, że inwestuje w kolejne remastery.

Activision z pewnością nie zakończy swoich remasterowych inicjatyw na świetnym Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Firma zadeklarowała w swoim oficjalnym raporcie finansowym, że zamierza "w drugiej połowie 2018 roku" zapewnić nam premiery "zremasterowanych wersji tytułów z naszej biblioteki IP"".

Spyro odtworzony w Unreal Engine. Piękna robota fana

Chodzić tu może przede wszystkim o markę Spyro the Dragon. Jak już wcześniej pisaliśmy wg informatorów redakcji Kotaku Activision wyda w ramach Spyro Trilogy Remaster trzy gry z tej serii: Spyro the Dragon, Spyro 2 oraz Spyro: Year of the Dragon. Wygląda na to, że to wszystko otrzymamy już w drugiej połowie 2018 roku. Prawdopodobnie to jednak nie ostatnie słowo Activision w temacie starych, kultowych IP. Sukces finansowy Crash Bandicoot N. Sane Trilogy był tak wielki, że wydawca z pewnością będzie chciał skorzystać z zapału i nostalgii graczy, pamiętających kultowego Szaraka (PSOne).

Co jeszcze Activision planuje na drugą połowę 2018 roku? Przede wszystkim w dokumencie można przeczytać o zamiarze wydania World of Warcraft: Battle for Azeroth oraz "najnowszej gry z serii Call of Duty". Oprócz tego wydawca szykuje kilka większych dodatków m.in. do Destiny 2 i Call of Duty: WWII.

"Dodatkowo mamy zamiar dostarczyć graczom zawartości, w tym pakietów rozszerzeń, do Hearthstone i Destiny 2, Overwatch a także pakietów map do Call of Duty: WWII. (...) Zamierzamy również wydać dwa nowe tytuły mobilne w 2018 roku. Jednym z nich będzie gra typu społecznościowego kasyna od King" - czytamy w dokumencie Activision.

Gracze czekają też cały czas na ujawnienie konwersji Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na pozostałe platformy. Mówi się przede wszystkim o możliwości wydania rzeczonej platformówki na Nintendo Switch.

Źródło: https://www.dualshockers.com/activision-teases-remasters-2018/

Tagi: Activision remaster spyro