Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2018 21:00
Fortnite: Battle Royale i Diablo 3 mogą trafić na Nintendo Switcha. Informator podaje nawet daty
1018V

Fortnite: Battle Royale i Diablo 3 mogą trafić na Nintendo Switcha. Informator podaje nawet daty

Nintendo Switch może w kolejnych miesiącach otrzymać dwie bardzo ważne i wielkie produkcje. Epic Games oraz Blizzard mają pracować nad przeniesieniem swoich perełek na platformę Nintendo.

Aktualnie nie jest to oficjalna wiadomość, jednak deweloperzy third-party z wielką radością wrzucają swoje hity na Nintendo Switcha, więc nikogo nie powinno dziwić, że nawet Blizzard oraz Epic Games przychylnie patrzą w stronę świeżutkiej platformy.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy coraz bliżej Nintendo Switch. Niektórzy już zbierają zamówienia

Konkretny przeciek opublikował na Twitterze Marcus Sellars, który jako pierwszy informował o Call of Duty: Black Ops 4 – gra została już w zasadzie „potwierdzona” przez brytyjski Eurogamer, więc pozostaje nam tylko czekać na oficjalną wiadomość od Activision.

Znany informator postanowił podzielić się konkretnymi informacjami dotyczącymi dwóch produkcji zmierzających na Nintendo Switch. Zdaniem Sellarsa, Blizzard intensywnie pracuje nad przeniesieniem Diablo 3 i gra może otrzymać rozbudowaną, lokalną rozgrywkę:

„Diablo 3 jest w trakcie opracowywania dla Nintendo Switch i będzie gotowe na początek 2019 roku. Chcą wdrożyć lokalną rozgrywkę z wieloma Switchami.”

Brzmi pięknie? Sellars postanowił podzielić się kolejnym konkretem. Jego zdaniem Epic Games przygotowuje Fortnite: Battle Royale na Nintendo Switch i premiera w tym wypadku odbędzie się na przełomie sierpnia-września.

Podkreślam – to nie są potwierdzone informacje – ale możemy mieć nadzieję, że Nintendo Switch w przeciągu niespełna roku dorobi się dwóch, naprawdę konkretnych produkcji, które pochłoną graczy na setki godzin.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Blizzard diablo 3 Epic Games fortnite: battle royale