Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2018 18:13
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 nadciąga? Informacja o grze pojawiła się na Amazonie
1436V

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 nadciąga? Informacja o grze pojawiła się na Amazonie

Electronic Arts może szykować kolejną wojnę roślinek z zombiakami. Pierwsza wzmianka o Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 pojawiła się w bardzo ciekawym miejscu. Gra może być jedną z niespodzianek na tegoroczne EA Play.

Możemy mieć pewność, że Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 powstawało już w ubiegłym roku, jednak deweloperzy odpowiedzialni za tytuł zostali oddelegowani do Visceral Games. Twórcy mieli pomóc w tworzeniu gry w uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale jak wiadomo produkcja została zrestartowana, a studio odpowiedzialne za markę Dead Space zamknięte.

EA tworzyło Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3, ale skasowało je by pomóc Visceral Games

Możemy podejrzewać, że po zmianach w Visceral Games, zespół od Plants vs. Zombies powrócił do swojej produkcji, ponieważ na Amazonie pojawił się komiks zatytułowany: „Plants vs. Zombies: Garden Warfare Volume 2”, który według zamieszczonej informacji będzie „pomostem pomiędzy Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 a Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3”.

Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, ponieważ Electronic Arts już wcześniej zaprosiło graczy na EA Play i prawdopodobnie na tej imprezie możemy pierwszy raz zobaczyć w akcji Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3.

Komiks trafi do sprzedaży 25 września, więc możemy oczekiwać, że premiera gry odbędzie się jeszcze w tym roku. Na potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze zaczekać, ale możecie małymi krokami przygotowywać się na kolejne starcia roślinek z zombiakami.

Mateusz, dzięki!

Plants vs. Zombies Garden Warfare Volume 2

Źródło: Twitter.com

Tagi: Electronic Arts plants vs. zombies: garden warfare 3 PopCap Games