Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2018 15:32
Ralph Demolka w internecie na zwiastunie. Szykuje się mocna animacja Disneya
1287V

Ralph Demolka w internecie na zwiastunie. Szykuje się mocna animacja Disneya

Pamiętacie Ralpha Demolkę? Pod koniec roku będziemy świadkami kontynuacji, która została zapowiedziana na pierwszym zwiastunie. Możemy śmiało przypuszczać, że autorzy ponownie zaoferują ciekawą opowieść z bohaterami z gier.

Ralph Demolka w internecie to tak naprawdę Ralph Demolka 2. Za scenariusz opowieści odpowiadają Rich Moore (m.in. "Zwierzogród", "Ralph Demolka", "Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie", "Simpsonowie") oraz Phil Johnston (m.in. "Zwierzogród", "Ralph Demolka", "Cedar Rapids", "Grimsby").

Netflix marzec 2018. Anihilacja, Jessica Jones, Santa Clarita Diet i więcej

Film trafi do kin 23 listopada i jak podaje tytuł – tym razem główny bohater trafi do Internetu. Ralph zostawi stary salon gier i otrzyma możliwość poznania całego świata za pomocą Sieci – to właśnie z tego powodu możemy liczyć na pojawienie się kilku najnowszych produkcji.

"Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube"."

Niektórzy gracze już teraz wyłapują „smaczki” wrzucone do materiału i na jednej ze scen (aukcja) widać patelnię kojarzoną w ostatnim czasie głównie z Playerunknown's Battlegrounds.

To dopiero pierwsze spojrzenie na kontynuację, ale polski oddział Disneya nie próżnuje i po kilku minutach otrzymaliśmy zwiastun z dubbingiem. Dodaje również angielską wersję.  

Tagi: Film ralph demolka w internecie trailer zwiastun