Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.01.2018 11:11
Spyro the Dragon odtworzony w Unreal Engine 4. Piękna robota fana
1965V

Spyro the Dragon odtworzony w Unreal Engine 4. Piękna robota fana

Activision zaszalało w 2017 roku. Firma pobiła rekordy sprzedaży dzięki Call of Duty: WWII, Destiny 2 oraz... Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Wydawca już wcześniej zapowiadał w związku z tym faktem, że ma apetyt na kolejne remake'i znanych marek z lat 90.

Póki co nie pojawiły się żadne konkretne deklaracje, ale biorąc pod uwagę bardzo wysoką sprzedaż Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, można śmiało zakładać, że Activision wykonało już ruch w tym kierunku. Korporacja jest właścicielem praw do marki Spyro, więc możliwe, że rozpoczęły się już prace nad kolejnym remake'iem.

Activision chętne na kolejne remake'i. Nadciąga remake Spyro?

Póki co musimy zadowolić się fanowskimi przedsięwzięciami. Jednym z nich jest projekt hulający na Unreal Engine 4, zwany Spyro the Dragon: Artisans Revisited. Za tą kameralną produkcję odpowiada Valefor. To zaledwie jeden poziom (a właściwie "hub") z kultowego Spyro the Dragon odtworzony we współczesnej szacie graficznej.

Valefor nie ma w planach odtwarzania dalszych etapów gry. W sumie to szkoda, bo rozgrywka wydaje się być tutaj zaskakująco dopracowana, jak na fanowskie przedsięwzięcie. Spyro potrafi szybować, zbierać klejnoty a nawet korzystać z płomiennego oddechu. Zobaczcie jak wygląda to w akcji poniżej.

Spyro the Dragon: Artisans Revisisted możecie ściągnąć za darmo w tym miejscu.

 
https://drive(...)xFj/view

Tagi: pc playstation psone Sony spyro spyro the dragon unreal engine 4