Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2018 18:38
Dying Light 3D Printer Models od Techlandu. Twórcy rozdają modele trzech figurek
1266V

Dying Light 3D Printer Models od Techlandu. Twórcy rozdają modele trzech figurek

Techland ponownie bardzo pozytywnie zaskakuje. Firma zdecydowała się udostępnić Dying Light 3D Printer Models, dzięki któremu zainteresowani mogą przygotować trzy figurki z Dying Light.

Twórcy z Wrocławia systematycznie wrzucają do Sieci darmowe dodatki do Dying Light, przygotowują nowe treści, słuchają opinii fanów, a teraz nawet udostępnili modele figurek ze swojej kapitalnej gry. Takie rzeczy nie dzieją się bez przyczyny.

Dying Light z fantastycznym wynikiem

Nie zrozumcie mnie źle, ale nie potrafię uwierzyć, że działanie Techlandu jest przypadkowe. Firma w kapitalny sposób promuje swoje już ponad trzyletnie dzieło, które systematycznie cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem, a dodatkowo deweloperzy nie pozwalają nam zapomnieć o tym uniwersum.

Dzisiaj możecie wskoczyć na Steam i pobrać trzy modele figurek z Dying Light, które następnie wydrukujecie na drukarce 3D, upiększycie za pomocą farbek i otrzymacie kapitalną pamiątkę. Niezbędne pliki pobierzecie z tego miejsca.

Teraz pozostaje tylko pytanie – to kiedy ten Dying Light 2? Mam szczerą nadzieję, że na tegorocznym E3 będziemy świadkami grubego zwiastuna, który wyrwie z butów fanów biegających truposzy i sprawi, że będziemy odliczać dni do premiery.

Maciej, dzięki za informację!

Dying Light 3D Printer Models od Techlandu. Twórcy rozdają modele trzech figurek

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: druk 3d drukarka 3d Dying Light Techland