Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2018 16:35
Tony Hawk nie współpracuje już z Activision. Skater chciałby ożywić serwery i stworzyć remastery
1386V

Tony Hawk nie współpracuje już z Activision. Skater chciałby ożywić serwery i stworzyć remastery

Nie możecie liczyć na nowe odsłony Tony Hawk’s Pro Skater. Amerykańska legenda skateboardingu oficjalnie potwierdziła zakończenie współpracy z Activision. Tony nie zamierza już wspierać wydawcy. 

W ubiegłym tygodniu wspominałem na portalu o ogromnych problemach Tony Hawk’s Pro Skater 5 i to pewnie z powodu tej produkcji Tony Hawk zdecydował się opublikować ważną wiadomość. Sportowiec nie jest już związany z Activision.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 jest w pełni niegrywalnym gniotem. Serwery leżą od miesięcy, ale sprzedaż trwa

„Dla wszystkich proszących o „remastery” starszych tytułów lub skarżących się na awarię serwerów: Activision posiada licencję THPS, ale nie współpracuje już z nimi. Gdybym miał umiejętności/uprawnienia do samodzielnego uruchomienia serwerów lub potrafił przenieść gry na nowe systemy, byłbym szczęśliwy, gdybym mógł to zrobić.”

Powyższe słowa wypowiedział sam zainteresowany, który nie bardzo może pomóc. To Activision zarządza serwerami oraz odświeża tytuły, więc prawdopodobnie w najbliższym czasie nie powinniśmy oczekiwać jakichkolwiek „kotletów”.

Śmiem nawet wątpić, by wydawca zdecydował się na stworzenie przykładowo  Tony Hawk’s Pro Skater 6, ponieważ skater nie będzie zaangażowany w promocję gry.

Dodatkowo nie możemy zapomnieć, że sportowiec w ubiegłym roku wspominał o pracach nad nowym tytułem dla fanów deski, jednak wciąż nie otrzymaliśmy choćby najmniejszych informacji o projekcie.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision reboot remake remaster tony hawk