Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.02.2018 11:44
Far Cry 5. Ciężarówki, uzbrojone samoloty i skutery wodne. Przegląd pojazdów i dzikiej zwierzyny
1687V

Far Cry 5. Ciężarówki, uzbrojone samoloty i skutery wodne. Przegląd pojazdów i dzikiej zwierzyny

Pora na kolejny materiał wideo z przepastnego świata Far Cry 5. Tym razem przyjrzymy się pojazdom, którymi będziemy rozbijać się po wiejskich bezdrożach w nowej sandboksowej strzelaninie Ubisoftu.

IGN dorwał się 2 tygodnie temu do kodu Far Cry 5, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak wygląda w najnowszej grze Ubisoftu strzelanie z karabinu snajperskiego i skradanie się. Tym razem amerykański serwis prezentuje nam pojazdy, z których będziemy korzystać w Far Cry 5.

Poradnik do Far Cry 5

Oczywiście gra nie ogranicza się tylko do samochodów osobowych. W Far Cry 5 polatamy samolotami, helikopterami i pośmigamy m.in. quadami, skuterami wodnymi oraz masywnymi ciężarówkami. W szczególności ciekawe wydają się cywilne samoloty, do których dodano uzbrojenie takie jak karabiny maszynowe, działka a nawet rakiety.


Warto też rzucić okiem na filmik opublikowany 3 dni temu, w którym Ubisoft zaprezentował ekosystem w Far Cry 5. Deweloperzy zadbali o to, by dzika zwierzyna wydawała się realistyczna (można np. zobaczyć jak drapieżniki polują na roślinożerców itd).

Do premiery Far Cry 5 zostały już tylko ostatnie tygodnie. Gra trafi na półki sklepowe 27 marca 2018 r.


Tagi: far cry far cry 5 ign Ubisoft