Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2018 16:15
Call of Duty: Black Ops 4 potwierdzone przez Brytyjczyków. Nad grą pracuje Treyarch
2124V

Call of Duty: Black Ops 4 potwierdzone przez Brytyjczyków. Nad grą pracuje Treyarch

W ostatnich dniach mogliście wpaść na doniesienia dotyczące tegorocznej odsłony Call of Duty. Tematem postanowił zająć się Eurogamer, który potwierdził istnienie Call of Duty: Black Ops 4.

Activision często nie ma szczęścia i wydawca nie potrafi dotrzymać tajemnicy dotyczącej nowej odsłony swojej cenionej serii. Już kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienia o Call of Duty: Black Ops 4, a dzisiaj swoje 3 słowa na ten temat dodał Eurogamer.

Call of Duty: Black Ops 4 ma zadebiutować w 2018 roku. Analitycy przewidują wielką produkcję

Wczoraj Zax miał okazję wspomnieć o doniesieniach, według których Call of Duty: Black Ops 4 to tegoroczna odsłona Call of Duty, jednak warto na pewno przenieść się na sekundę do października ubiegłego roku. Już w tamtym czasie analitycy informowali, że w 2018 roku będziemy świadkami premiery nowej odsłony podserii Black Ops.

Dzisiaj temat zdecydował się podjąć Eurogamer, który jak wiadomo nie może narzekać na brak porządnych informatorów i redakcja informuje: „wiele źródeł” potwierdziło istnienie Call of Duty: Black Ops 4.

Dziennikarze starają się jeszcze potwierdzić przygotowanie edycji na Nintendo Switcha, ale aktualnie Call of Duty: Black Ops 4 na pewno zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Na zakończenie wspomnę jeszcze o pewnym przecieku – na początku grudnia informowałem naszych czytelników o planach Activision na serię Call of Duty. Według przecieków wydawca zdecydował się postawić na trzy „światy”: Treyarch ma kreować gry z serii Black Ops, Infinity Ward skupić się na Modern Warfare, a Sledgehammer Games przedstawiać kolejne wydarzenia w WWII.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2018-02-06-sources-this-years-cod-is-call-of-duty-black-ops-4

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch