Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 06.03.2018 21:00
Najlepsza publicystyka tylko w PSX Extreme!
529V

Najlepsza publicystyka tylko w PSX Extreme!

Przy każdym kolejnym numerze PSX Extreme ostro pracujemy nad tym, by dostarczyć Wam jak najlepszą treść i najciekawsze artykuły. Nie inaczej jest i tym razem.

W 247. numerze naszego magazynu czeka Was cała masa świetnej publicystyki, jak zwykle przygotowywana przez znanych i cenionych autorów.

Kup prenumeratę PSX Extreme!

Oczywiście znajdziecie u nas pełen ciekawostek dział Retro (w którym Dżujo opowiada o historii 32-bitowych konsol w Polsce) czy kolejną odsłonę cyklu "Warsztat" (w którym Soq zdradza nam, kto wymyślił combosy), ale przede wszystkim masę publicystyki związanej z opisywanymi w tym numerze grami.

Przy okazji naszego playtestu Far Cry 5 mojego autorstwa zagłębiamy się w niebezpieczne, szalone umysły największych antagonistów tej serii. Przewodnikiem w tej niezwykłej podróży Będzie Jamaj.

Nasza recenzja Metal Gear Survive nie mogła się również obejść bez odpowiedniego tekstu okolicznościowego. Komodo najpierw wystawia ocenę najnowszej produkcji Konami, a potem na dwóch dodatkowych strona, opowiada o najróżniejszych spin-offach kultowej serii opowiadającej o przygodach Big Bossa i Snake'a.

Recenzując z kolei wspaniały remake Shadow of the Colossus, ja rozpływam się w zachwytach, zaś Komodo zdradza jakie sekrety i ile niewykorzystanego potencjału krył w sobie oryginał stworzony przez Team Ico.

To wszystko to rzecz jasna wciąż nie wszystko i w naszym magazynie znajdziecie jeszcze więcej ciekawej publicystyki.

Wystarczy sięgnąć po 247. numer PSX Extreme, żeby osobiście się o tym przekonać!

  

Tagi: psx extreme