Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 04.03.2018 14:00
Rok Switcha. W nowym PSX Extreme oceniamy jak wypadło 12 miesięcy nowej konsoli Nintendo
645V

Rok Switcha. W nowym PSX Extreme oceniamy jak wypadło 12 miesięcy nowej konsoli Nintendo

Nintendo Switch stało się prawdziwym hitem. Konsolką, na którą nie tylko jest po prostu moda, ale która po prostu jest świetnym, pomysłowym kawałkiem sprzętu. Z okazji zbliżającej się rocznicy Pstryczka na rynku, przypominamy historię powstania konsoli i oceniamy, jak sobie poradziła w walce z hadware'owymi gigantami.

Jeśli nie macie jeszcze Switcha, to najwyższy czas naprawić ten błąd! Niezwykła konsola Nintendo to rzecz, której obecnie nie wypada nie mieć w swojej kolekcji.

Nie masz jeszcze prenumeraty PSX Extreme? Ten błąd też warto naprawić ;-)

Adam Piechota w najnowszym numerze PSX Extreme przygotował z tej okazji obszerny materiał o Nintendo Switch. Dowiecie się z niego o długiej drodze konsoli od pomysłu do realizacji, o tym jak na projekt wpłynęła sytuacja WiiU oraz dlaczego dla korporacji z Kioto ważne było tym razem zdanie młodych pracowników o świeżych pomysłach.

W artykule znajdziecie też informacje o tym, jak Switch poradził sobie po premierze, czym zaskarbił sobie serca graczy oraz mediów oraz czemu w tym kawałku plastiku tlą się dusze jego twórców. Przy okazji zastanawiamy się, co czeka Pstryczka w przyszłości i wybieramy najciekawsze akcesoria jemu dedykowane. To wszystko na 6 wypasionych stronach naszego tematu numeru.

Ale to oczywiście wciąż nie wszystko. Dużo więcej dobra znajdziecie w 247. numerze PSX Extreme!

Tagi: psx extreme