Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2018 15:02
Kruk. Szepty słychać po zmroku od Canal+ na pełnym zwiastunie. Serial w 4K
1005V

Kruk. Szepty słychać po zmroku od Canal+ na pełnym zwiastunie. Serial w 4K

Canal+ opublikował pełny zwiastun swojej nowej produkcji. Kruk. Szepty słychać po zmroku zadebiutuje na platformie na początku przyszłego miesiąca i firma chwali się przygotowaniem produkcji w technologii 4K.

Polski oddział Canal+ potrafi pozytywnie zaskoczyć swoimi autorskimi produkcjami. Firma szykuje się do wielkiej premiery Kruk. Szepty słychać po zmroku i z tej okazji możemy spojrzeć na najnowszy zwiastun.

Outsider od Netflix zapowiada się kapitalnie. Jared Leto wkroczy do świata Yakuzy

Kruk. Szepty słychać po zmroku to thriller przygotowany przez Canal+, który zadebiutuje na platformie 18 marca o 21:30. Serial został w pełni zrealizowany w technologii 4K, więc widzowie posiadający odpowiedni odbiornik nacieszą oczy porządniejszą rozdzielczością.

Produkcja przedstawi losy Adama Kruka, inspektora łódzkiego wydziału kryminalnego, który po powrocie do rodzinnego miasta będzie musiał zmierzyć się ze sprawą porwanego chłopca, ale również ze swoim problemami:

„Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.”

W  Kruk. Szepty słychać po zmroku wystąpią między innymi: Michał Żurawski (m.in. „Miasto 44”, „Kac Wawa”, „W ciemności”), Andrzej Zaborski (m.in. „U Pana Boga w ogródku”, „Dzień świra”, „Wesele”), Anna Nehrebecka (m.in. „Chce się żyć”, „Mój rower”, „Złotopolscy”), Cezary Łukaszewicz (m.in. „Paradoks”, „Komornik”, „Belfer”), Jerzy Schejbal (m.in. „Yuma”, „To nie tak jak myślisz kotku”, "Karol – człowiek, który został papieżem”), Katarzyna Wajda (m.in. „Jesteś bogiem”, „Siła wyższa”, „Ciepło – zimno”), Marcin Bosak (m.in. „Londyńczycy”, „W ciemności”, „Ciacho”), Mariusz Jakus (m.in. „Kiler”, „Symetria”, „Dom zły”).

Źródło: YouTube.com

Tagi: canal+ kruk. szepty słychać po zmroku serial