Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2018 14:02
Burnout Paradise Remastered bez mikrotransakcji. Porównanie grafiki z oryginałem
2517V

Burnout Paradise Remastered bez mikrotransakcji. Porównanie grafiki z oryginałem

Cycu przez dwa dni odblokowywał samochód, by przygotować dobre porównanie Burnout Paradise Remastered, więc siadajcie wygodnie i oglądajcie materiał przedstawiający grafikę z odświeżonych wyścigów. Jednocześnie możemy potwierdzić, że nowy-stary Burnout nie zostanie skażony mikrotransakcjami.  

16 marca odbędzie się premiera Burnout Paradise w wersji Remastered. Gra zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One wraz z serią dodatków, pełną lokalizacją (dubbing), czy też nawet wsparciem dla PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X – posiadacze tych platform mogą liczyć na rozdzielczość 4K przy 60 fps.

Recenzja Burnout Paradise Remastered

Burnout Paradise Remastered to spełnienie mokrych snów wielu sympatyków marki Burnout, jednak już na starcie autorzy musieli wytłumaczyć pewien błąd – w sieciowych sklepach pojawił się tytuł z adnotacją o „sprzedaży w grze”, ale na szczęście produkcja nie będzie zawierać jakichkolwiek mikrotransakcji. Był to po prostu „error”.

Gracze mogą również liczyć na pełną ścieżkę dźwiękową oraz wydanie Burnout Paradise Remastered w pudełku – już teraz gra ląduje w sklepach i można ją nabyć za 139,99 zł. Jest to naprawdę dobra cena za taki „kotlecik”.

Na deser zapraszam Was na prezentację grafiki – niezawodny Cycu przez dwa dni grał w Burnout Paradise, by móc przygotować idealne porównanie z Burnout Paradise Remastered. Problemem okazał się samochód, ale po kilkunastu godzinach intensywnej rozgrywki udało się odblokować maszynę.

Tagi: Burnout Paradise Remastered criterion games Electronic Arts mikrotransakcje porównanie grafiki