Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2018 18:00
TERA z otwartą betą na konsolach. Duże MMORPG trafia na PlayStation 4 i Xbox One
1726V

TERA z otwartą betą na konsolach. Duże MMORPG trafia na PlayStation 4 i Xbox One

Miłośnicy ogromnych światów, walki z potworami i tony zadań muszą szykować kontrolery. En Masse Entertainment potwierdziło datę otwartych testów TERA i posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One sprawdzą produkcję już na początku przyszłego miesiąca. 

Pamiętacie jeszcze o TERA? W marcu ubiegłego roku informowałem naszych czytelników, że to MMORPG zmierza na konsole. Twórcy od tego czasu dopracowywali nowe wersje i już wkrótce sympatycy gatunku zmierzą się z potworami.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 jest w pełni niegrywalnym gniotem. Serwery leżą od miesięcy, ale sprzedaż trwa

W dniach 9-11 marca odbędzie się beta TERA na PlayStation 4 i Xboksach One. W tym czasie zainteresowani gracze sprawdzą produkcję, a autorom uda się przetestować serwery. Studio zdecydowało się na otwarte zmagania, więc chętni nie zostaną zmuszeni do jakiejkolwiek rejestracji.

„Zespół programistów TERA z Bluhole Inc. dołożył wszelkich starań, by zaadaptować ogromny świat TERA i zaoferować najlepszą w swojej klasie walkę na konsolach. Czujemy, że wyniki mówią same za siebie i jesteśmy bardzo podekscytowani, że podczas weekendu odbędzie się Open Beta. Konsole wymagają solidnego MMORGP i TERA jest gotowa dostarczyć takie doświadczenie.”

Powyższe słowa wypowiedział Matt Denomme, menadżer produktu z En Masse Entertainment, który potwierdza, że pełen debiut na konsolach odbędzie się jesienią. Gra ma jednocześnie trafić na PlayStation 4 i Xboksa One.

TERA jest dostępna na komputerach osobistych od 2011 roku.

Źródło: https://wccftech.com/tera-console-open-beta-announced/

Tagi: beta Bluehole Studios playstation 4 TERA trailer Xbox One zwiastun