Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2018 17:32
Shining Resonance Refrain zmierza na Zachód. Ulepszona wersja japońskiego RPG-a
746V

Shining Resonance Refrain zmierza na Zachód. Ulepszona wersja japońskiego RPG-a

SEGA coraz chętniej wrzuca swoje produkcje na Zachód i firma zdecydowała się zaoferować graczom nawet Shining Resonance Refrain. Jest to wyczekiwany przez wielu jRPG, który dotychczas był przygotowywany wyłącznie na PlayStation 4.

Shining Resonance Refrain to jRPG studia Media Vision, który pierwotnie zadebiutował w 2013 roku na PlayStation 3. Twórcy postanowili dopieścić formułę, przygotować dodatkową zawartość i te wszystkie przyjemności trafią do zainteresowanych graczy w formie „Refrain”.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom okryło się złotem. Twórcy pokazują budowanie królestwa

Początkowo tytuł był przygotowywany wyłącznie na PlayStation 4 i przeznaczony dla japońskich graczy, ale SEGA potwierdziła wrzucenie gry również na Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste, a jednocześnie na premierę mogą czekać również klienci z Zachodu.

Jak widać SEGA decyduje się wrzucać na Stary Kontynent oraz do Stanów Zjednoczonych gry z gatunku jRPG i jest to bez wątpienia kapitalna wiadomość dla fanów tego gatunku.

Edycja Refrain zawiera między innymi dodatkowe scenariusze koncentrujące się na dwóch postaciach, które pierwotnie były niegrywalne, ale teraz otrzymają swoje własne opowieści – są to Excela Noa Aura oraz Jenius Aeon. Zainteresowani skorzystają również z rozbudowanych „night events” (możliwość spędzania wolnego czasu przez bohaterów), a studio nie zapomniało ulepszyć oprawy, wrzucić do pakietu wszystkich DLC i zapewnić 60 klatek na sekundę.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega Sega Shining Resonance Refrain zapowiedź