Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2018 16:39
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom okryło się złotem. Twórcy pokazują budowanie królestwa
564V

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom okryło się złotem. Twórcy pokazują budowanie królestwa

Koniec z czekaniem. Level-5 właśnie potwierdziło zakończenie wszystkich najważniejszych prac nad Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, więc możemy mieć pewność, że gra zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych w marcu.

Na początku tygodnia zobaczyliśmy sam początek Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, ale mimo to dopiero dzisiaj autorzy są gotowi ogłosić „ozłocenie” produkcji. Kod tytułu trafił do tłoczni i możemy mieć pewność, że nie będziemy świadkami kolejnego opóźnienia.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Gameplay przedstawia sam początek historii

To bardzo dobra wiadomość dla fanów japońskich RPG-ów, ponieważ gra Level-5 od zapowiedzi wygląda kapitalnie i rozbudza wyobraźnie wielu graczy. Twórcy po drodze napotkali na kilka problemów, przez które premiera tytułu była kilkukrotnie przekładana.

Pierwotnie Ni no Kuni II: Revenant Kingdom miało trafić do graczy w listopadzie ubiegłego roku, następnie autorzy wyznaczyli datę na 19 listopada, później na 9 marca, a w ostateczności płytki wylądują w naszych czytnikach 23 marca.

Możecie mieć pewność, że to ostateczna data premiery, więc zainteresowani mogą rezerwować urlopy – w końcu Level-5 potwierdziło „złoty status”. Na deser zerknijcie na kolejny dziennik deweloperów, który pokazuje nowy tryb.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/02/22/see-ni-no-kuni-ii-revenant-kingdoms-skirmish-kingdom-modes-in-action-as-ps4-jrpg-goes-gold/

Tagi: dziennik dewelopera Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom złoto