Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2018 20:21
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Gameplay przedstawia sam początek historii
607V

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Gameplay przedstawia sam początek historii

Jeśli wciąż zastanawiacie się „czy warto zainwestować gotówkę w Ni no Kuni II: Revenant Kingdom?”, to najnowszy materiał powinien Was zainteresować. Level-5 postanowiło zaprezentować pierwsze 18 minut z historii.

Level-5 tworzy przemyślane oraz ciekawe produkcje, więc kontynuacja Ni no Kuni również powinna zadowolić fanów japońskich RPG-ów. Gra powstawała przez wiele miesięcy, ale na szczęście możemy mieć pewność, że Ni no Kuni II: Revenant Kingdom trafi do nas 23 marca.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom. Piękne miasto Hydropolis na zwiastunie

Do premiery pozostał odrobinę miesiąc, więc kod produkcji trafił już do tłoczni, a teraz deweloperzy mogą przygotowywać premierową łatkę. Japończycy celują swoją pozycją w szerokie grono odbiorców i z tego powodu możemy dzisiaj spojrzeć na sam początek historii.

Ostrzegam oczywiście przed spoilerami. Film ten powinni zobaczyć wyłącznie gracze, którzy wciąż nie są pewni, czy warto inwestować gotówkę w produkcję Level-5. Autorzy mają swój unikalny styl, który nie każdemu odpowiada, ale zaprezentowany gameplay powinien odpowiedzieć na Wasze wszystkie obawy.  

Deweloperzy zdecydowali się na spore zmiany względem poprzedniej odsłony, jednak miłośnicy gatunku bez problemu odnajdą się z systemach. Jedną z ciekawostek jest tryb RTS, w którym zawodnicy będą dowodzić małymi armiami, a dodatkowo otrzymamy możliwość tworzenia własnego zamku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco gameplay Level-5 Ni no Kuni II: Revenant Kingdom