Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2018 15:14
Soulcalibur VI z nowymi zwiastunami. Twórcy pokazują kolejnych wojowników
790V

Soulcalibur VI z nowymi zwiastunami. Twórcy pokazują kolejnych wojowników

Obsada Soulcalibur VI zapełnia się kolejnymi znanymi postaciami. Twórcy w końcu zaprezentowali nową wersję Ivy, czyli ulubienicę publiczności, która z odsłony na odsłony prezentuje się lepiej. W grze pojawi się jeszcze Zasalamel.

Project Soul nie zawodzi zapełniając listę bohaterów Soulcalibur VI. Firma skupiła się dzisiaj na zaprezentowaniu dwóch „powrotów” i w produkcji pojawi się Ivy oraz Zasalamel.

Soulcalibur VI z nowym zwiastunem. Twórcy prezentują Mitsurugiego

Zacznijmy od płci pięknej. Ivy to weteranka serii Soulcalibur, ponieważ piękna zadebiutowała w serii już za czasów oryginalnego Soulcalibura. Isabella Valentine wystąpiła aktualnie w siedmiu częściach i jest uważana za jedną z najseksowniejszych postaci w całym uniwersum… A pewnie nawet w branży gier – jak zobaczycie za chwilkę, w najnowszej odsłonie również pokazuje sporo.

Drugim ujawnionym bohaterem jest Zasalamel, który nie ma tak bogatej historii jak wspomniana akapit wcześniej pięknotka. Wojownik trafił aktualnie do Soulcalibur III oraz Soulcalibur IV, jednak jestem przekonany, że wielu graczy chętnie sprawdzi wojaka z ogromną kosą.

Małymi krokami zapełnia się lista bohaterów z Soulcalibur VI, ale Bandai Namco wciąż nie potwierdziło ilu postaci możemy oczekiwać w pełnej wersji produkcji. Zachęcam do zobaczenia poniższych materiałów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Project Soul Soulcalibur VI trailer zwiastun