Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2018 20:30
Layers of Fear zadebiutował na Nintendo Switch, a twórcy mogą pracować nad Layers of Fear 2
978V

Layers of Fear zadebiutował na Nintendo Switch, a twórcy mogą pracować nad Layers of Fear 2

Bloober Team świętuje premierę kolejnej wersji Layers of Fear, ale możemy mieć pewność, że autorzy mają plany na rozwój świata przerażających obrazów. Twórcy opublikowali tajemniczy film.

Layers of Fear przerazi graczy na kolejnej platformie. Polska produkcja trafiła na Nintendo Switcha i już wkrótce przeczytacie naszą opinię na temat horroru. Gra wskoczyła na japońską platformę w wypakowanej wersji.

Super Smash Bros. ma trafić wkrótce na Nintendo Switch. Bijatyka zaoferuje nową zawartość

Przerażający horror został „przeprojektowany i zremasterowany” specjalnie dla Nintendo Switcha, autorzy usprawnili interfejs graficzny, wykorzystali możliwości HD Rumble, a nawet dodali do zestawu wcześniej przygotowany dodatek.

Tak o nowej wersji wypowiedział się Piotr Babieno, CEO Bloober Team:

„Zespół Bloober Team jest całkowicie zaangażowany w tworzenie wciągających produkcji i opowiadanie niekonwencjonalnych historii. Chcemy, aby gracze niemal zapomnieli, że grają w grę i zostali całkowicie pochłonięci przez to doświadczenie. Jesteśmy zdania, że Nintendo Switch to ku temu idealna platforma. Przeprojektowaliśmy grę mając na uwadze specyfikację konsoli Switch, aby wykorzystać pełnię jej mocy i sprawić, że gracze poczują niesamowitą atmosferę. Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się naszą grą z fanami, którzy od dłuższego czasu czekali na tę wersję”

Pewnym problemem jest na pewno brak polskich napisów – Layers of Fear na PlayStation 4, Xboksach One, czy też komputerach osobistych zostało zlokalizowane, ale edycja na Nintendo Switch jest pozbawiona polonizacji.

Możemy mieć jednocześnie pewność, że Bloober Team zamierza rozwinąć Layers of Fear. Firma opublikowała wczoraj poniższy film, który zapowiada „kontynuację”, jednak aktualnie trudno powiedzieć, czy możemy liczyć na „dwójkę”, czy też deweloperzy pracują nad nowym dodatkiem.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: