Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.02.2018 21:20
Super Smash Bros. ma trafić wkrótce na Nintendo Switch. Bijatyka zaoferuje nową zawartość
1035V

Super Smash Bros. ma trafić wkrótce na Nintendo Switch. Bijatyka zaoferuje nową zawartość

Nintendo chętnie przerzuca mocne tytuły z Nintendo Wii U na Nintendo Switcha. Już wkrótce na nowej platformie zadebiutuje Donkey Kong Country: Tropical Freeze, a według najnowszej plotki, Japończycy szykują nową wersję Super Smash Bros.

Nintendo Switch otrzymuje sporo świeżutkich, ekskluzywnych tytułów, ale Japończycy nie zapominają o dobrach z Nintendo Wii U. Od kilku dni gracze zapoznają się z dwoma odsłonami Bayonetty, w ubiegłym roku sprawdziliśmy Mario Kart 8, a już wkrótce do tego grona ma dołączyć Super Smash Bros.

Fortnite: Battle Royale i Diablo 3 mogą trafić na Nintendo Switcha. Informator podaje nawet daty

Super Smash Bros. trafił na Nintendo Wii U oraz Nintendo 3DS-a w 2014 roku, jednak w niedalekiej przyszłości Nintendo powinno ujawnić nową wersję. Zdaniem Emily Rogers, Japończycy przygotowują się do ujawnienia i tytuł zasili bibiotekę Nintendo Switcha jeszcze w tym roku.

Znana informatorka nie może niestety potwierdzić, czy korporacja pracuje nad pełną kontynuacją, czy też zajmuje się typowym portem:

„Niestety, nie mam wystarczająco dużo informacji, by spekulować, czy Smash Bros będzie wersją „Deluxe Definitive Edition Port, „pół-kontynuacją”, czy też „pełną kontynuacją”.

Mogę mimo wszystko potwierdzić:

1. Tytuł z serii Smash Bros. zostanie ogłoszony i wydany na Nintendo Switch w tym roku.
2. Nintendo przygotowało zupełnie nową zawartość i zajęło się przebudową części istniejącej zawartości z Nintendo WiiU/3DS.”

To oczywiście nie jest oficjalna wiadomość, ale mam wrażenie, że nikt nie będzie specjalnie zaskoczony tą zapowiedzią. Super Smash Bros. to świetna bijatyka, która nie zgarnęła odpowiedniego rozgłosu przez problemy Nintendo Wii U.

Źródło: https://wccftech.com/super-smash-bros-nintendo-switch-rumor/

Tagi: Nintendo nintendo Switch Super Smash Bros.