Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2018 19:01
Battlefield 1: Apokalipsa trafiła na serwery. Spora aktualizacja dla wszystkich
1915V

Battlefield 1: Apokalipsa trafiła na serwery. Spora aktualizacja dla wszystkich

DICE udostępniło nową aktualizację do Battlefield 1, którą muszą pobrać wszyscy gracze . Studio nie tylko ulepsza podstawkę, ale jednocześnie zadbało o wrzucenie na serwery oczekiwanego rozszerzenia. Pierwsi gracze zapoznają się od dzisiaj z Apokalipsą.

Posiadacze Przepustki Premium otrzymali dostęp do Battlefield 1: Apokalipsa. Jest to czwarty dodatek do nagradzanej produkcji DICE, który rozszerza tytuł o między innymi nowe mapy oraz kolejny tryb.

Battlefield 2018 ma zaprowadzić graczy w czasy II wojny światowej. Premiera w październiku

Battlefield 1: Apokalipsa będzie dostępny do wszystkich graczy od 6 marca, ale już dzisiaj z zawartością zapoznają się najwięksi sympatycy tytułu. Należy jednak zwrócić uwagę na istotny fakt – nawet jeśli nie zamierzacie nabyć DLC, to musicie dzisiaj pobrać sporą aktualizację.

Pliki w wersji na PlayStation 4 ważą aż 7,8GB, ponieważ w tym wypadku deweloperzy przygotowali również liczne poprawki do podstawowej wersji tytułu.

Najważniejszą nowością wprowadzoną przez Apokalipsę jest bez wątpienia tryb skupiony na powietrznych walkach – autorzy czerpią garściami z opinii fanów i serwują walkę dla najbardziej zagorzałych pilotów.

Tak prezentuje się cała zawartość Battlefield 1: Apokalipsa:

 • NOWA MAPA: PASSCHENDAELE - Ta niegdyś spokojna belgijska wioska zamieniła się w spływające krwią bagniste zgliszcza. Przedzieraj się przez opustoszały belgijski krajobraz i kryj się w ziemiankach oraz ruinach budynków.
 • NOWA MAPA: CAPORETTO - Walcz w okopach nieopodal rzeki Soczy podczas górskiej bitwy Austro-Węgrów z włoskimi siłami.
 • NOWA MAPA: SOMMA - Ostrzały artyleryjskie zamienią malownicze pola pszenicy nad Sommą w prawdziwe piekło na ziemi.
 • NOWA MAPA: NA KRAWĘDZI - Weź udział w zażartych powietrznych pojedynkach niemieckich i brytyjskich asów przestworzy. Walcz o kontrolę nad mapą wśród ośnieżonych górskich szczytów.
 • NOWA MAPA: NIEBO NAD LONDYNEM - Walcz wysoko nad stolicą Anglii w dwóch wyjątkowych rodzajach starć powietrznych. Atakuj niemiecki sterowiec lub broń go w trybie „Plaga” lub wypróbuj tryb „Najeźdźcy”, aby wziąć udział w szalonych walkach, w których występuj…
 • NOWA BROŃ DO WALKI WRĘCZ - Wyjątkowe sytuacje wymagają radykalnych środków. Jeśli przeciwnik podejdzie zbyt blisko, użyj nowych, brutalnych broni do walki wręcz, takich jak tasak rzeźniczy czy łom.
 • 6 NOWYCH BRONI PALNYCH - Używaj sześciu nowych, wyjątkowych broni palnych, w tym pistoletu maszynowego RSC.
 • NOWE GADŻETY - Zapanuj nad polem bitwy dzięki gadżetom takim jak działo plot. piechoty dla klasy szturmowca. Wspomóż towarzyszy walczących w powietrzu i niszcz samoloty wroga.
 • NOWY SAMOLOT - Siądź za sterami dwóch bombowców: Hansy Brandenburg GI i Airco DH10.
 • TRYB „POWIETRZNY SZTURM” - „Powietrzny szturm” zabierze graczy wysoko w przestworza, gdzie będą mieli okazję zmierzyć się z wrogiem w zaciekłych pojedynkach powietrznych.
 • NOWA BROŃ STACJONARNA - Skorzystaj z taktyki zastosowanej w bitwie pod Kobaridem i zaatakuj wrogów chmurą trującego gazu dzięki całkiem nowej broni – moździerzowi Livensa.
 • NOWE PRZYDZIAŁY - Wystaw na próbę swoje umiejętności dzięki zestawom wyzwań. Odblokuj nowe bronie, wykonując zadania, i wypełniaj przydziały służby, by otrzymać specjalizacje.
 • NOWY RODZAJ SPECJALIZACJI: PRZYPADŁOŚCI - Przypadłości to specjalizacje, które wprowadzają utrudnienia dla najlepszych graczy, chcących pochwalić się umiejętnościami. 
 • NOWA ZAWARTOŚĆ DO ODBLOKOWANIA - Daj z siebie wszystko na polu bitwy i dodaj do swojej kolekcji nowe nieśmiertelniki, gwiazdki za służbę, wpisy do kodeksu, medale i baretki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: battlefield 1 battlefield 1: apokalipsa trailer zwiastun