Castle of Heart z datą premiery i ceną. Polski rycerz jest miażdżony na nowym zwiastunie

Gry
1165V
Castle of Heart z datą premiery i ceną. Polski rycerz jest miażdżony na nowym zwiastunie
Wojciech Gruszczyk | 20.02.2018, 15:51

Miłośnicy polskich produkcji mogą szykować gotówkę na Castle of Heart. 7levels zakończyło główne prace nad tytułem i deweloperzy są gotowi na wielką premierę, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Pierwszy raz o Castle of Heart pisałem na portalu pod koniec ubiegłego miesiąca. Jest to ciekawa produkcja, w której gracze wcielą się w odważnego rycerza przemierzającego krainy i walczącego z kolejnymi przeciwnikami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Castle of Heart na pierwszej rozgrywce. Polacy prezentują platformówkę akcji

Dzisiaj możemy potwierdzić, że Castle of Heart wskoczy do eShopu 23 marca, a gracze muszą przygotować na tę przygodę 59 zł. Jest to bardzo przyjemna wiadomość dla posiadaczy Nintendo Switchów, którzy wyczekiwali na kolejną, polską produkcję na japońskim urządzeniu.

Tak o premierze wypowiedział się wiceprezes 7Levels Krzysztof Król:

"Castle of Heart' jest naszym pierwszym autorskim projektem, tym bardziej cieszymy się, że z sukcesem przeszliśmy certyfikację Nintendo i możemy zapowiedzieć datę premiery gry.  Ze względu na bogate doświadczenie naszego zespołu z produktami Nintendo, od początku wierzyliśmy, że stworzymy ambitną produkcję dedykowaną konsoli Switch. Prognozy sprzedażowe dla Switcha są na bardzo wysokim poziomie, a japońska firma wypowiedzią swojego szefa - Shigeru Miyamoto - ujawniła niedawno, że chce, aby hybrydowe urządzenie posiadał dosłownie każdy. Dlatego uważamy, że moment na premierę 'Castle of Heart' jest bardzo dobry"

Z tej okazji możemy również spojrzeć na świeżutki zwiastun. Studio odpowiedzialne za Castle of Heart postanowiło pokazać trudny los głównego bohatera, który musi mierzyć się z kolejnymi przeciwnikami oraz uciekać przed pułapkami.

W Castle of Heart poznamy historię na minimum 7 godzin, a podczas rozgrywki pobiegamy po 20 zróżnicowanych poziomach w 5 środowiskach. Twórcy pozwolą śmiałkom wykorzystać około 50 typów krótko i długodystansowej broni.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper