Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2018 20:45
Castle of Heart na pierwszej rozgrywce. Polacy prezentują platformówkę akcji
1166V

Castle of Heart na pierwszej rozgrywce. Polacy prezentują platformówkę akcji

Posiadacze Nintendo Switchów już wkrótce zapoznają się z polskim Castle of Heart, ale w tym wypadku nie będziemy kupować kota w worku. Twórcy z Krakowa pokazali pierwszy fragment rozgrywki.

Castle of Heart zostało zapowiedziane pod koniec stycznia. Krakowskie 7levels kreuje platformówkę akcji, w której gracze wcielą się w odważnego rycerza przemierzającego kolejne lokacje i walczącego z napotkanymi przeciwnikami.

Castle of Heart to polski action platformer. Odważny rycerz zmierza na Nintendo Switch

Premiera Castle of Heart odbędzie się w pierwszym kwartale 2018 roku, więc już wkrótce otrzymamy konkretne informacje dotyczące daty premiery. Studio zdecydowało się dzisiaj ujawnić pierwszy gameplay, na którym heros przemierza wioskę.

Materiał został zapowiedziany następującymi słowami:

„Fragment przedstawia pierwsze z głównych środowisk, w których będą osadzone poziomy w grze – wioskę. Pokazuje między innymi dynamiczne sceny walki, zmieniające się warunki rozgrywki i widowiskowe sekwencje platformowe z wykorzystaniem elementów otoczenia.”

Przygotowana historia przykuje śmiałków do ekranu na ponad 7 godzin, a podczas rozgrywki przemierzymy 20 poziomów osadzonych w 4 zróżnicowanych środowiskach. W tytule znajdziemy również ponad 50 rodzajów broni.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 7Levels Castle of Heart gameplay