Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2018 19:08
Onrush ma datę premiery. Nowa gra twórców Drivecluba otrzyma betę
909V

Onrush ma datę premiery. Nowa gra twórców Drivecluba otrzyma betę

Codemasters zdecydowało się przyjąć w swoje szeregi deweloperów odpowiedzialnych za między innymi Driveclub i nowy zespół zajął się stworzeniem Onrush. Gra zadebiutuje za 126 dni i już dzisiaj możemy złożyć zamówienie przedpremierowe na produkcje.

Za Onrush jest odpowiedzialny nowy oddział Codemasters, a dokładniej część deweloperów, która wcześniej pracowała dla Evolution Studios. Twórcy powracają do swoich najlepszych czasów oferując w pełni zręcznościowe wyścigi.

Onrush nową grą Codemasters. Tytuł nie przez przypadek przypomina o zapomnianym MotorStorm

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Onrush trafi do graczy za 126 dni, czyli dokładnie 5 czerwca 2018 roku. Tytuł będzie jednocześnie dostępny na PlayStation 4 oraz Xboksach One

Brytyjczycy zdecydowali się przedstawić datę premiery, a jednocześnie zaprosić graczy do składania zamówień przedpremierowych. Aktualnie na PlayStation Store można znaleźć Onrush w dwóch wersjach:

  • ONRUSH STANDARD DIGITAL EDITION PRE-ORDER - 289 zł
  • ONRUSH DIGITAL DELUXE EDITION PREORDER - 349 zł

Wydanie Deluxe Edition zawiera między innymi 17 nowych pojazdów. Informacja dostępna w sklepie Sony zdradza również, że Onrush zostanie sprawdzony przez graczy podczas testów beta, a składając zamówienie przedpremierowe otrzymacie wcześniejszy dostęp do rozgrywki.

W Onrush zostanie dodany rozbudowany Photo Mode, który pozwoli na wykonanie efektownych zdjęć podczas dynamicznej rywalizacji.

Onrush Deluxe Edition

Tagi: