Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2018 14:12
Xbox One X ulepszy kolejne gry z Xbox 360. Microsoft pracuje nad poprawkami
1867V

Xbox One X ulepszy kolejne gry z Xbox 360. Microsoft pracuje nad poprawkami

Potężna moc Xboksa One X pozwala graczom czerpać pełną przyjemność z produkcji przygotowywanych na Xboksa One, ale Amerykanie nie zapominają o poprzedniej generacji. Firma zamierza wspierać tytuły powracające dzięki Wstecznej Kompatybilności.

Microsoft systematycznie rozwija swoje usługi. Wsteczna Kompatybilność rośnie z każdym miesiącem, a dzięki pracy Amerykanów, gracze mogą cieszyć się ulubionymi produkcjami na kolejnej platformie. 

Wsteczna Kompatybilność jeszcze lepsza! Prey i Mafia II nowymi grami w ofercie

W samym 2017 roku Wsteczna Kompatybilność została powiększona o 136 produkcji z Xboksa 360, ale jednocześnie Microsoft wrzucił do usługi 13 gier z pierwszego Xboksa. Zespół odpowiedzialny za usługę postanowił nawet wykorzystać dodatkową moc Xboksa One X i ulepszono 7 tytułów z poprzedniej generacji.

To nie koniec podobnych atrakcji, ponieważ Albert Penello potwierdził prace nad poprawą kolejnych gier. Menadżer do spraw marketingu w prostych słowach odpowiedział na pytanie jednego z fanów:

„Tak, więcej gier zadebiutuje wkrótce.”

Gracze w tej sytuacji mogą oczekiwać między innymi 9 razy większej liczby pikseli oraz poprawionych kolorów – to niby tylko małe detale, jednak już wcześniej Microsoft pokazał, że warto poprawiać starsze tytuły.

Aktualnie Microsoft ulepszył za pomocą Xboksa One X między innymi Halo 3, Fallout 3, Gears of War 3, Skate 3, czy też Assassin’s Creed. Poniżej zobaczycie krótką prezentację poprawionej przygody Master Chiefa.

Źródło: https://wccftech.com/more-xb1x-enhanced-xbox-360-games-soon/

Tagi:

Nie przegap