Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2018 15:35
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy coraz bliżej Nintendo Switch. Niektórzy już zbierają zamówienia
1371V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy coraz bliżej Nintendo Switch. Niektórzy już zbierają zamówienia

Posiadacze Nintendo Switchów powinni szykować gotówkę. Wiele na to wskazuje, że w marcu faktycznie dojdzie do prezentacji Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w wersji na Nintendo Switcha, ponieważ Hiszpanie rozpoczęli zbieranie zamówień przedpremierowych.

Plotki o pojawieniu się Crash Bandicoot N-Sane Trilogy na kolejnych platformach wybuchły już kilka miesięcy temu. Activision wciąż nie potwierdza tych doniesień, ale wiele na to wskazuje, że wkrótce otrzymamy stosowną wiadomość.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wkrótce na Nintendo Switch i PC. Brytyjczycy potwierdzają doniesienia

Na początku miesiąca informowałem naszych czytelników o ciekawej wypowiedzi Maxa Arguile’a, który jest przekonany, że Crash Bandicoot N-Sane Trilogy oraz inna odsłona trafi na między innymi Nintendo Switcha. Później informację potwierdziła redakcja Eurogamera, jednak wciąż nie otrzymaliśmy stosownej zapowiedzi.

Nie jest to problem dla pracowników Xtralife.es, którzy już teraz zbierają zamówienia przedpremierowe – należy na pewno zwrócić uwagę, że jest to spory sklep cieszący się w Hiszpanii sporą popularnością i dobrą opinią.

To kiedy ta zapowiedź? Zdaniem redakcji Kotaku w marcu ma odbyć się prezentacja Spyro Trilogy Remaster, więc możliwe, że jednocześnie firma ujawni nowe wersje Crash Bandicoot N-Sane Trilogy.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Crash Bandicoot N-Sane Trilogy nintendo Switch Vicarious Visions